آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن کارت گرافیک XFX one DH 5450

hs1988

کاربر
2012-10-10
2
4
سلام بنده سه روز پیش این کارت گرافیک را خریداری کردم و بستم روس سیستمم بعد از چند روز امشب که سیستم را روشن کردم یک مرتبه صفحه مانیتور یکی در میون راه راه شد و صفحه مرگ ویندوز همون صفحه آبی معروف ظاهر شد و یک لود تا 100 پر شد و اخطار داد که باید سیستم ریست شود منم سیستم رو دستی ریست کردم و دیگه حتی مانیتورمم روشن نشد بعد کارت گرافیک را دوباره جا زدم بازم همون طور بود بعد گرافیک آنبرد را وصل کردم که تصویر داد و فهمیدم که از کارت گرافیک نمیدون شایدم از Slat کارت گرافیک باشه اما فک نمی کنم چون درست جا زدم خواهش می کنم کمک کنید مشکل چیه؟؟ممنون در ضمن گرانتی کارت گرافیکم از سازگاره آیا تعویض میکنه؟

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
بهترین و مطمئن ترین گزینه ارجاع کارت برای گارانتی هست و معمولا برای 6 ماه اول کارت رو تعویض می کنند .ولی محض اطمینان با استفاده از یه کارت گرافیک دیگه سیستم رو تست کنید .
موفق باشید .

hs1988

کاربر
2012-10-10
2
4
سلام سیستم را با یه کارت گرافیک دیگه تست کردم مادربرد سالم بود و کار داد راستی دیروز کارت گرافیک را بردم پیش یه تعمیرکار و وقتی زد تو سیستمش کارتم سالم بود و روی سیستم اون جواب داد باعث تعجب بود اما به هر حال روی سیستم من که جواب نمیداد منم بردم گارانتی و هنوز تو نوبته که تست بشه قرار بود امروز خبر سالم یا ناسالم بودنشا بدند اما بد قولی کردند و گذاشتند برا شنبه
یه سوال ممکنه رو سیستم من درست مچ نشده باشه؟
main:MSI H61M-P32-W8
اما خوب سه الی چهار روز برای من کار داد

goonesh

کاربر
2010-11-09
33
16
دوست عزیز به نظر من مشکل از gpu هستش و به قول تعمیرکارا جی پی یو لحیم سردی داشته وقتی کارت رو در آوردی احتمالا به طریقی یه کم فشار بهش وارد شد و جی پی یو اتصال مجدد پیدا کرده و تصویر داده احتمالا اگه تعمیر نشه و رو سیستمت جواب هم بده بازم این مشکل پیش میاد به نظر من با یه هیت گرفتن ساده مشکل حل میشه.

بالا