آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: آنتی ویروس نود 32 بروز بدون آپدیت آفلاین دارای لایسنس رایگان

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,601
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
خب دوست عزیز کمی توضیح بده... چرا باید از این ورژن استفاده کنیم؟ مزایا و معایبش چیه؟
آپدیت میشه؟

قبلا" از خیلی آنتی ویروس استفاده کردم که هر کدامش معایبی داشتند مثلا لایسنس این آنتی ویروس دمو هستش و هر ده روز بایستی آپدیت آنتی ویروس را بصورت آفلاین دانلود کنید ولی این ورژن را بنده از داخل ویندوز سون با فول برنامه است و کرک شده است براتون گذاشتم تست کنید ونتیجه رو اعلام کنید در یک تایپک دیگه هم دانلود منیجر شم میزارم اول اون را دانلود کنید بعد با سرعت یک مگابایت در ثانیه دانلودش کنید

http://www.irantk.ir/irantk64140/#post368056

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
منظور شما این هست که یوزر و پسورد نیاز ندارد؟ و بدون یوزر و پسوردی که منقضی بشه آپدیت میشه؟

البته من که معمولا از آنتی ویروس های کرک شده استفاده نمی کنم. مخصوصا نود32 که آپدیت ان از طریق تغییر سریال های تریال به راحتی هر یکی دو ماه یک بار امکان پذیر هست و من سرور آپدیت نود هم درست کردم که نود خودم رو به جای سرور اصلی با این سرور آپدیت می کنم و فکر می کنم تو بازار هم از این سرورها زیاد هست که با قیمت خیلی ناچیز یوزر و پسورد ان را می فروشند. مثلا 3 هزارتومان برای یکسال !!

آنتی ویروس ایرانی شید هم نسبت به قیمتش واقعا خوب هست و استفاده از آن هم ساده.

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,601
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
منظور شما این هست که یوزر و پسورد نیاز ندارد؟ و بدون یوزر و پسوردی که منقضی بشه آپدیت میشه؟

البته من که معمولا از آنتی ویروس های کرک شده استفاده نمی کنم. مخصوصا نود32 که آپدیت ان از طریق تغییر سریال های تریال به راحتی هر یکی دو ماه یک بار امکان پذیر هست و من سرور آپدیت نود هم درست کردم که نود خودم رو به جای سرور اصلی با این سرور آپدیت می کنم و فکر می کنم تو بازار هم از این سرورها زیاد هست که با قیمت خیلی ناچیز یوزر و پسورد ان را می فروشند. مثلا 3 هزارتومان برای یکسال !!

آنتی ویروس ایرانی شید هم نسبت به قیمتش واقعا خوب هست و استفاده از آن هم ساده.

چون این آنتی ویروس برای شرکت MRT است وفایل که من گذاشتم فقط نصبش کنید خودش ریستارت میکنه و نیاز به یوزر و پسورد نداره البته روی ویندوز سون نصب کردم تا حالا از سری آنتی ویروسه از دوتاشون راضی بودم که یکیش مال 6 سال پیش کسپر اسکای بود که بعدها سیستم رو سنگین میگرد یکیشم اینه الان دوماه که روی سیستم نصبه و هیچ مشگلی نداره

بالا