آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی های اندروید

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
با سلام. قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی های اندروید که خودم چند بار اونو تست کردم از این لینک میتونید دریافت کنید:

که پسورد اون هم w w w . a p k t o p s . i r البته بدون فاصله هستش.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
ممنون میشم فایل ها را بدون پسورد و به اسم خودتون یا انجمن آپلود کنید و اینکه مسائل مربوط به موبایل را در بخش خودش عنوان کنید.

با تشکر

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام
ممنون میشم فایل ها را بدون پسورد و به اسم خودتون یا انجمن آپلود کنید و اینکه مسائل مربوط به موبایل را در بخش خودش عنوان کنید.

با تشکر

چه فرقی میکنه با پسورد باشه یا بدون پسورد این بنده خدا پسورد فایل رو گذاشته.نرم افزار رو قسمت نرم افزار مطرح کردن چه لزومی داره که قسمت موبایل باشه

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
با سلامی دوباره. من این نرم افزار رو چک کردم دیدم خوب جواب میده گذاشتم رو سایت برا دوستان و اساتید محترم استفاده کنند. حالا با توجه به اینکه پست مخفی هم نبوده این نشونگر توجه دوستانه که بعضی ها لطف دارند و تشکر می کنند و گاهی هم افرادی مثل دوست عزیز ( nekooee) کم لطفی می کنند و ایراد میگیرند. قصد من استفاده و همفکری تمام دوستانه.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با سلامی دوباره. من این نرم افزار رو چک کردم دیدم خوب جواب میده گذاشتم رو سایت برا دوستان و اساتید محترم استفاده کنند. حالا با توجه به اینکه پست مخفی هم نبوده این نشونگر توجه دوستانه که بعضی ها لطف دارند و تشکر می کنند و گاهی هم افرادی مثل دوست عزیز ( nekooee) کم لطفی می کنند و ایراد میگیرند. قصد من استفاده و همفکری تمام دوستانه.

سلام همکار گرامی میشه مراحل رو توضیح بدین با همین نرم افزار آخه من هر کاری میکنم نمیشه توی %90 گیر میکنه خیلی طول میکشه

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
چه فرقی میکنه با پسورد باشه یا بدون پسورد این بنده خدا پسورد فایل رو گذاشته.نرم افزار رو قسمت نرم افزار مطرح کردن چه لزومی داره که قسمت موبایل باشه

سلام ببخشید هدف نظم انجمن هست اگه هر کاربری بخواد مطالب خودش رو هر جا که دلش خواست ارسال کنه که نظم بهم میخورد دوستمون هم دستشون درد نکنه ولطف کردن و موقع ارسال اگه توی قسمت اندروید میداشتن بهتر بود تا همکار دیگه ایی که لازم داشت راحت تر نرم افزار رو پیدا کنه با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
سلام همکار گرامی میشه مراحل رو توضیح بدین با همین نرم افزار آخه من هر کاری میکنم نمیشه توی %90 گیر میکنه خیلی طول میکشه

با سلام. به 80 تا 90 درصد که میرسه روی گوشی پیامی میاد که باید جواب موافق بدین.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
همکاران محترم من اومدم با برنامه Wondershare Dr.Fone for Android گوشی اندروید با مدل GT5830i میخوام پیام ها رو بازیابی کنم روی %90 توقف میشه حدود یک ساعت اینجوری هست دیگه لغو میکنم
761e066e928c39c45722c4e97213d11cddf7be63.jpg

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
همکاران محترم من اومدم با برنامه Wondershare Dr.Fone for Android گوشی اندروید با مدل GT5830i میخوام پیام ها رو بازیابی کنم روی %90 توقف میشه حدود یک ساعت اینجوری هست دیگه لغو میکنم

دوست عزیز پیامی روی گوشی ظاهر میشه که سطح دسترسی رو سئوال میکنه جواب موافق بدین.

بالا