آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: آموزش کار با مولتی متر دیجیتال HIOKI مدل DT 4252

eiliyaa

کاربر
2013-05-25
4
5
با سلام خدمت دوستان خوبم .
به تازکی یکمولتی متر دیجیتال HIOKI مدل DT 4252 خریدم اما طرز کار آنو خوب بلد نیستم امکان داره نحویه کار با این دستگاه رو بفرمائید ؟
قبلا از همکاری شما عزیزان کمال تشکر را دارم
یا علی

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام

کتابچه راهمای استفاده مگر ندارد؟

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,738
سلام
تمام مولتی متر دیجتال از یک قانون استفاد میکنند اگر شما با مولتی متر 10 هزار تومانی بتوانید کار کنید میتوانید با این مولتی متر کار کنید من یک عکس از مدل مولتی متر شما در سایت قرار میدهم در کدام قسمت مشکل دارید بفرماید تاهمکاران راهنمای فرماید dt4251-460.jpg

eiliyaa

کاربر
2013-05-25
4
5
چرا کتابچه راهنما داره اما مشکل اینجاس از رنج های عدی سر در نمیارم .
کل مشکل رو توی همین پست خدمت دوستان میگم
ممنون از این که جواب بنده رو دادید

eiliyaa

کاربر
2013-05-25
4
5
دوست خوبم حق با شماس اگر بتونم با مولتی متر 10 هزارتومانی کار کنم با این مولتی متر 500 هزار تومانی هم میتونم راحت کار کنم اما مشکل اینجاس که مثل شما اصلا بلد نیستم و این حقیر برای آموزش و استفاده از تجربه های شما اساتید محترم آمدم و این پست رو کار کردم . دوست خوبم بنده کارم اسمبل کامپیوتر و IT هست و زیاد با مولتی متر کار نکردم و این مولتی متر حدود 10روز قبل به دست من رسیده که ای کاش این مولتی متر دست یک کاربلد می افتاد نه من کسی که بتونه باش کار کنه . .خلاصه اصلا نمیدونم چه کارآیی هایی داره این دستگاه و چقدر مورد استفاده من میتونه قرار بگیره .
در ضمن دفترچه راهنمایی هم همراه آن بود که کاملا مطالعه کردم و منو شیفته کار با این دستگاه کرد

karenjoon

کاربر
2016-08-08
1
0
دفترچه راهنمای اون به زبان انگلیسی پیچیده ست
::Eyecrazy::

بالا