آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل نصب ویندوز روی اسیوس مدل k55v

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام
لپ تاپ ایسوس مدل k55v که قبلا ویندوز 8 اورجینال بود خواستم ویندوز 7 نصب کنم . با جستجو تو اینترنت طریقه نصب را اجرا کردم . تو قسمت درایو ها که رسیدم اول درایو c را فرمت کردم ( اشتباهم همین بود ) به هرحال بعد فرمت خواستم دکمه next را بزنم که غیر فعال بود . تو قسمت اخطارش نوشته بود که نمیشه . دوباره خواستم ویندوز 8 نصب کنم اونم نمیشه الان موندم چکار کنم حالا برام ویندوز نصب بشه کافیه . اطلاعات مهم را تو درایو D گذاشتم . ( تو توضیحاتی که تو گوگل نوشته بود این بود که باید تمام درایو ها را delet کنم و دوباره پارتیشن بندی کنم تا ویندوز نصب بشه ) اگه راهی هست تا بدون پاک کردن درایو ها ویندوز نصب بشه خواهشاً راهنمایی کنید . اطلاعاتم برام خیلی مهم است . با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
هاردشو رو وصل کن به یک pc اطلاعات d رو بکاپ بگیر .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arstan

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام
منظورت لپ تاب رو از پشت باز کنم و هاردش رو دربیارم و به یک pc وصل کنم یا سیم های رابط مخصوص است مثلا usb . اگه میشه بیشتر توضیح بدین . با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام
منظورت لپ تاب رو از پشت باز کنم و هاردش رو دربیارم و به یک pc وصل کنم یا سیم های رابط مخصوص است مثلا usb . اگه میشه بیشتر توضیح بدین . با تشکر
بله هارد راحت باز میشه
رابط مخصوص نمیخواد . به ساتا سیستم وصل کن . اطلاعاتش کپی بگیر .

• Like

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام
دوست عزیز زحمت بکش تو بایوس تنظیمات هارد روتغییر بده ویا بگفته دوستمون عمل کن.

• Like

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام
هارد را به کامپیوتر pc وصل کردم و با ذخیره اطلاعات . لپ تاپ را با حذف تمام درایور هاش و تقسیم بندی دوباره درایور های جدید . ویندوز 8 را نصب کردم . با تشکر

REZA_RAJABI

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-28
123
165
گرگان
من هم یه بار همین مشکل رو داشتم ک مجبور شدم کل پارتیشن هام رو پاک کنم دوباره بسازم چون ویندوز اورجینال بوده اجازه نصب ویندوز جدید نمیده مگر پارتیشن بندی جدید :108::thumbsup:

بالا