آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: اگه ميشه آموزش انتقال تصوير با آي پي استاتيك با مودم argnet(آشناي اول كه همراه اول ميده) را بهم آموزش بديد.

asre2rangi

کاربر
2009-07-09
25
20
اگه ميشه آموزش انتقال تصوير با آي پي استاتيك با مودم argnet(آشناي اول كه همراه اول ميده) را بهم آموزش بديد. تنظيمات مودمش را بلد نيستم . نتونستم انجام بدم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
منظور شما از IP استاتیک اینه که IP تغییر نمیکنه یا اینکه valid هست و از اینترنت میشه بهش دسترسی داشت؟ چون این دو کلا با هم متفاوت هست و فکر می کنم شما منظورتون IP valid بوده.
من با مودمی که شما میگین کار نکردم ولی کلا شما هدفتون انتقال تصویر از طریق اینترنت هست؟؟ اگر همینه بفرمایین من به صورت کلی راهنماییتون کنم و فرق نمیکنه با چه مودمی باشه فقط باید تنظیمات را اعمال کنید.
موفق باشید

asre2rangi

کاربر
2009-07-09
25
20
سلام ممنون از پاسختون - بله منظورم آي پي وليد هستش . از شركت مخابرات گرفتم عكس گزينه هاي مودم را واستون مي گذارم . ممنون ميشم راهنماييي كنيد. براي انتقال تصوير به موبايل و اينترنت
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
ببخشید ندیده بودم پست شما رو. امشب براتون چند عکس می گیرم میذارم راهنمایی بشین.

راه حلش همین هست که port فروارد بشه چون پورت 80 بسته هست و احتمالا شما با به صورت پیشفرض port 80 برای دوربینتون تعریف شده...

ak1_2004

کاربر vip
کاربر
2012-08-25
202
309
توی DMZ ای پی دی وی آر رو ادد کنید
توی IP FORWARD هم ای پی دی وی آر + پورت هایی که براش تعریف کردید !
ضمنا توی دی وی آر تنظیمات شبکه ، گیت وی و ... رو فراموش نکنید !

پورت های دی وی آر رو در صورت امکان تغییر بدید به 7777 و 8888

ضمنا از اونجا که اینترنت گرفتید بررسی کنید که این پورت ها باز باشه !!!

ضمنا توی آی پی فوروارد باید برای هر پورت یک رکورد اضافه کنید ! یا اگر از یکی استفاده می کنید پورت ها رو طوری انتخاب کنید که در بازه پورت شروع و پایانی قرار بگیره !

mbd1370

کاربر
2009-05-03
3
2
سلام دوست عزیز فقط جهت اطلاع عرض کنم ای پی استاتیک همون ای پی ولیده و فرقی نمی کنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
بالا