آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سیگنال ندادن رادیو نانو استیشن

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
سلام- توضیحات شما کامل نیست مثلا دستگاه شما فون دارد روی ایستگاه مورد نظر قفل میکند یعنی کانتر می ایستد یا رد میکند انتن راچک کن احتمال خرابی اسیلاتور یا قطعات اشکار ساز هست دیود اشکار ساز اولین ایسی در سمت تیونر اگر نقشه یا منویل سرویس ان اپ کنید بهتر راهنمایی میشید موید باشید

درود بر شما
از شما نیز ممنونم
حقیقتا اصلا سر در نمیارم از الفاظ الکترونیکی چون در حد همون توضیحاتی که دادم فقط می تونم جواب شما استاد گرامی رو بدم
حقیقتا عرض کردم ، تعمیرگاه هم رفته و یه سری تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری کرده باز مشکل پابرجاست
فقط سرچ می کنه و شبکه مورد نظر رو پیدا می کنه اما روی شبکه قفل نمی کنه که بتونه سیگنال بگیره

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
دوستان این رادیو نانو استیشن اصلاً چی هستش ؟ به چه کاری میاد ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hojat88

i_netboyy

کاربر
2009-03-06
88
133
تهران
اگه بتونی یه مودم یا اکسس پوینت تو فرکانس 5ghzپیدا کنی بدون پسورد کانفیگش کنی بعد با رادیو بهش وصل بشی راحت تر میشه به ایراد رسید ممکنه پاور یا poe خراب باشه این کاری که بهت گفتم انجام بده اطلاع بده از سلامت بودن کابل لن هم حتما اطمینان حا صل کن

daneshrooz

کاربر
2013-10-06
305
471
خوزستان
سلام.دوست عزیز کشور رادیو را روی complat test بزار و ببین قبلا به کدوم فرستنده متصل میشدید ودقیق همون بندازید باچندین بار ریفرش مشکل برطرف میشود
اگر سینگال بصورت رقم اومد پس تنظیمات چراغها بهم ریخته

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
درود بر شما
می شه نتیجه گرفت دوستان در این خصوص (نانو استیشن ) تجربه ای ندارند
جهت اطلاع و خیلی مختصر
این دستگاه نوعی مودم هست که برای جاهایی که دسترسی به تلفن ندارند از طریقش می تونید به اینترنت متصل بشید و معروف هست به رادیو که انواع مختلف داره
بزرگترین ایردی که بهم می زنه همونه دوستمون تاپیکش رو زدند ، وقتی رعد و برق بزنه مشکل سیگنال دهی پیدا می کنه که باید آی سی مربوط به سیگنال دهیش تعویض بشه اما تعمیرکاراش کم هستند
منم تجربه تعمیراتش رو ندارم اما عکس از برد نانو استیشن M5 دارم و می زارم
البته این رادیو ، یکی از آی سی هاش سوخته که با عکس مشخص کردم (البته آی سی از بورد جدا شده)

8p0e_imag00551.jpg

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

haghighat372

کاربر
2022-04-09
2
0
درود وسلام من آنتن نانو استیشن دارم تنظیمات انجام میشه سیگنال هم میاره بالا بعد 20 دقیقه سیگنال قطع میکنه
مشکل چی میتونه باشه

بالا