آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کمک در مورد کالیبره کردن وبروز رسانی فلوک۲۸۹

i_netboyy

کاربر
2009-03-06
88
133
تهران
اول از اینکه کلا این تاپیک باز کردم برای اینکه زود تر راه اپدیت کردن این اهم متر برسم اسم کوچیک دکتر هم شهرزاد هستش بهتره به جای اینکه منو محک بزنی که ارشد هستم یا نه یاد بگیری کسی سوال کرد مسخره نکنی من کوچیک اساتید از جمله sovietiran هم هستم که با گشاده رویی جواب منو دادند .به اندازه کافی هم مشکلات توزندگی دارم که حوصله کل کل ادمایی که می خوان خودنمایی کنن ندارم

i_netboyy

کاربر
2009-03-06
88
133
تهران
من طرف صحبتم عادل s51 هستش که با لحن توحین امیز منو مورد تمسخر قرار دادند

دوست علم و صنعتی محترم اول برو به سایت Fluke 287 and 289 Multimeter Firmware Update
بعد اینا رو ببین
[h=1]Fluke 287 and 289 Multimeter Firmware Update[/h]

Fluke 287 Firmware update version 1.16
To upgrade your 287 to the latest firmware, follow these simple instructions:

1. Click this link to download and save the firmware upgrade file.
  2. Ensure your Fluke 287 is connected to your computer using your Fluke USB-IR serial cable and run the file.
Version 1.16 corrects an issue where recording sessions could be interrupted or terminated when using the record function in combination with ambient conditions of bright sunlight or other sources of bright light, when used without the IR cable attached. Version 1.16 does not apply for units labeled 287/TPWS or 287/NUC.
Software licensing information that is required for the open-source software used is available here.

وقتی کارت تموم شد با دو دست و بصورت فوقالعاده محکم بکوب رو دکمه تشکر
یا حق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: i_netboyy
داداش گلم استاد کارشناس ارشد علم و صنعت توحین غلطه و توهین درسته دوما من کوچیک شما و دیگر عزیزان همکار هستم سوما اصلا قصد توحین(توهین) را نداشته و ندارم اما قبول کنید سئوالتون یه کوچولو مال زمان جاهلیته.آخه امروزه یه مولتی متر چینی زپرتی میخری کلی امکانات داره اونم با دقت هوووووو وه اونوقت یه دستگاهی که ساخت شیطان بزرگه نتونه یه آمپر ساده رو اندازه بگیره قبول کن که باید به سازندش و نه خدای ناکرده به شما دوست گرامی توحین(ببخشید توهین) کرد.
یا حق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: i_netboyy

i_netboyy

کاربر
2009-03-06
88
133
تهران
منم سوال کردم خراب نکنمش واقعیت امر اینه که این دستگاه احتیاجی به کالیبره کردن نداره کالیبره کردنش هم به دستگاه پاور احتیاج داره تا استپ بای استپ کالیبرش کرد این تاپیک باز کردم که اگر کسی استفاده خاصی ازش کرده بیان کنه ما هم استفاده کنیم

i_netboyy

کاربر
2009-03-06
88
133
تهران
والا من امپیلی ماشینم خراب شده بود بازش کردم بعد از کلی بالا پایین کردن فهمیدم ترانزیستور قدرتش اهمی شده اما یه مولتی متر دیجیتال چینی داشتم قسمت اهمش مشکل داشت و اشتباه ترانزیستور رو سالم نشون می داد .سر تونو درد نیارم رفتم پاساژ امجد طبقه اول ای ام سی دیگه زدم به سیم اخرو با چک وچونه دو میلیون دویست پیاده شدم اما راضیم چون به شدت دقیق هستش قابل شما هم نداره جاهای دیگه قیمت گرفتم تا دو میلیون ۴۰۰هم قیمت دادن اما ای ام سی کارش درسته.
197.jpg

i_netboyy

کاربر
2009-03-06
88
133
تهران
198.jpg
200.jpg

اینم کیف و متعلقاتشه در ضمن برای اطلاع دوستان تا دستگاه رو نرم افزار نزنین معلوم نمیشه اصلی هست یا نیست اگر تقلبی باشه دیگه بالا نمییاد سریال نامبرش هم لاک میشه

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
198.jpg
200.jpg

اینم کیف و متعلقاتشه در ضمن برای اطلاع دوستان تا دستگاه رو نرم افزار نزنین معلوم نمیشه اصلی هست یا نیست اگر تقلبی باشه دیگه بالا نمییاد سریال نامبرش هم لاک میشه
به نام خدا
دوست عزیز مبارکتون باشه من هم مدل 179 دارم
ولی به نظر من ارزش انقدر پول رو نداره درسته ساخت امریکاست

ولی با تقریبا 30 درصد پول کمتر محصولات هیوکی میشود خرید که در همین حد فلوک هستند اگر بیشتر باشن کمتر نیستن
بعد به نظر من واقعا الان اهمتر های چینی هم عالی هستند و با صدوپنجاه تومن میشه عالیش رو خرید
به هرحال متاسفانه پول هزینه حمل و نقل این اهمترها خیلی زیاد میشه چون مستقیم داره از خود خود امریکا میاد

بالا