آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن برد ALL IN ONE مدا ms-a9121

mohsen_n94

کاربر
2010-05-29
176
592
یزد
سلام دوستان 2 تا all in one دارم که یکی سالمه یکی تصویر نمیده. برد هر دورو در آوردم بایوس و 2تا ایپرام روش بود با هم عوض کردم رمها رو با هم تعویض کردم تغییری تو هیچکدوم به وجود نیومد.
بردی که سالمه وقتی پاور میشه چراغ آبی روشن میشه و بعد چند ثانیه بوق سلامت میزنه ولی بردی که مشکل داره بعد از زدن کلید پاور فن روشن میشه و چراغ آبی روشن نمیشه و تصویر نمیده. هیچ علامت یا عیب ظاهری ندیدم. دوستان لطفا راهنمایی کنید

پیوست‌ها

• 81.6 کیلوبایت بازدیدها: 90

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
دوست عزیز باید با دیباگر کد بگیرید . اینطوری نمیشه چیزی فهمید .

vita

کاربر
2012-09-12
1
1
تمام قطعه ها جدا كن حتى كابل ها اگر يواس بى باكابل وصل شده به برد حتما چك كن حالا قطعه هاى اون سيستم كه مورد داره رو با سيستم سالمه تست كن اگر حل نشدداستان ميتونه مشكل ١بايوس باشه٢چيپ گرافيك٣سى پى يو٤ورودى تغذيه ولتاژى
اگر كليد پاور باكابل فلت وصل شده حتما عوض كن اداپتور دستگاه تست كن
واينكه هر وقت نتو نستى درستش كنى علكى به چيزى تو مدار دست نزن موفق باشى????????????????????????

mohsen_n94

کاربر
2010-05-29
176
592
یزد
دوست عزیز باید با دیباگر کد بگیرید . اینطوری نمیشه چیزی فهمید .

دیباگر لپتاپی ندارم متاسفانه فعلا هم صرفه به خرید نیست اگه بشه میخوام از روش دیگه ای عیب رو پیدا کنم

تمام قطعه ها جدا كن حتى كابل ها اگر يواس بى باكابل وصل شده به برد حتما چك كن حالا قطعه هاى اون سيستم كه مورد داره رو با سيستم سالمه تست كن اگر حل نشدداستان ميتونه مشكل ١بايوس باشه٢چيپ گرافيك٣سى پى يو٤ورودى تغذيه ولتاژى
اگر كليد پاور باكابل فلت وصل شده حتما عوض كن اداپتور دستگاه تست كن
واينكه هر وقت نتو نستى درستش كنى علكى به چيزى تو مدار دست نزن موفق باشى������������������������

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی جامع. همه چیز جدا شده فقط برده و رم. کلید پاور دکمست روی خود برد. سی پی یو بی جی ای هست نمیشه تعویض کرد با برد سالم.
آداپتور هم مشکلی نداره.
آی سی بایوس هم تعویض شده.
امکانش هست از آی او باشه؟
در ضمن سی پی یو اصلا گرم نمیشه

آخرین ویرایش:

mohsen_n94

کاربر
2010-05-29
176
592
یزد
نه دقیق نمیدونم چطور اینکارو بکنم و در چ صورتی بفهمم معیوبه