آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل شارز تبلت lenovo a3000

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

samii1077

کاربر
2015-01-20
1
3
لام به شما.
این تبلت و برام اوردن که وقتی میزدی تو شارز علامت شارز میاد اما شارز انجام نمیشه. صفر درصد میمونه . تبلتم روشن میشه اما به محض اینکه شارزر رو جدا میکنی تبلت خاموش میشه
ولتاز سوکت شارز 5.5 و ولتاز کانکتور باتری 2.20 است .
من باتری و شوک دادم. اما شارز نگرفت
باتری و عوض کردم که تقریبا 2 روز خوب بود اما باز همونجور شد.
لطفا کمکم کنید.
نمیدونم ولتاز کانکتور باتری خوب یا نه
امروز متوجه شدم که وقتی شارزر و وصل میکنی ای سی شارز داغ میکنه
لطفا کمکم کنید گیر افتادم

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
لام به شما.
این تبلت و برام اوردن که وقتی میزدی تو شارز علامت شارز میاد اما شارز انجام نمیشه. صفر درصد میمونه . تبلتم روشن میشه اما به محض اینکه شارزر رو جدا میکنی تبلت خاموش میشه
ولتاز سوکت شارز 5.5 و ولتاز کانکتور باتری 2.20 است .
من باتری و شوک دادم. اما شارز نگرفت
باتری و عوض کردم که تقریبا 2 روز خوب بود اما باز همونجور شد.
لطفا کمکم کنید.
نمیدونم ولتاز کانکتور باتری خوب یا نه
امروز متوجه شدم که وقتی شارزر و وصل میکنی ای سی شارز داغ میکنه
لطفا کمکم کنید گیر افتادم

[hide] دوست عزیز اگر از سلامت شارژر و باطری مطمین هستید ایسی شارژ مشکل دارد و باید تعویض شود در ضمن نتیجه را اعلام کنید [/hide]

udkmax

کاربر
2015-04-01
14
16
سلام به همه دوستان و تبریک سال نو
یک تبلت با همین مشخصات برام اوردن که زمانی که خاموش هست به خوبی شارژ میگیره ولی وقتی روشن میکنم شارژ نمیشه اصلا شارژ قبول نمیکنه
سوکت شارژ تعویض کردم باز هم درست نشده
لازم به ذکر که زمانی که خاموش هست شارژ کامل میشه و مشخص هست که باطری سالم هست و همچنین ای سی شارژ لطفا اگر نقشه شماتیک یا سلوشن برای این مورد هست راهنمایی بفرمائید.

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام به همه دوستان و تبریک سال نو
یک تبلت با همین مشخصات برام اوردن که زمانی که خاموش هست به خوبی شارژ میگیره ولی وقتی روشن میکنم شارژ نمیشه اصلا شارژ قبول نمیکنه
سوکت شارژ تعویض کردم باز هم درست نشده
لازم به ذکر که زمانی که خاموش هست شارژ کامل میشه و مشخص هست که باطری سالم هست و همچنین ای سی شارژ لطفا اگر نقشه شماتیک یا سلوشن برای این مورد هست راهنمایی بفرمائید.

سلام کابل شارژر اصلیه اگه کابل رو تعویض کردی مال کابله و باید کابل اصلی خودش رو تهیه کنی

udkmax

کاربر
2015-04-01
14
16
نه دوست عزیز قبلا با شارژر و کابل تست شده و اشکال از اون نیست چون همین الان هم شارژر و کابل اصلی خود گوشی هست

behroozpersi

کاربر
2016-02-16
1
0
سلام.منم تبلت prestigio دارم همین مشکلو دارم.ال سی دی ضربه خورده بود سوخته بود عوضش کردم ولی وقتی روشنه شارژ نمیکنه وقتی خاموش میکنم تصویر شارژ شدن میاد دوباره میره.بعد از چند دقیقه شارژ روشنش میکنم میبینم شارژ شده ولی تو حالت روشن شارژ نمیشه.ولتاژ دارم هیچ قسمتی داغ نمیکنه.

ali siyani

کاربر
2016-09-03
2
0
سلا دوستان منم به همین مشکل بر خوردم وقتی شارژرو وصل میکنم رو ارم هی ریستارت میشه

ali siyani

کاربر
2016-09-03
2
0
دوستان کسی میدونه ای سی تغذیه تبلت لنووa3500دقیقا کجاست راهنمایی کنید لطفا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا