آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: روشن شدن چند ثانیه ای مادربرد ASUS مدل M2N REV:1.02G

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
با سلام و ادب
مادربرد فوق بعد از استارت چند ثانیه روشن و بعد خاموش میشه نکته جالب توجه اینه که به محض اینکه دیباگر رو نصب میکنم و استارت میکنم روشن میشه و میاد بالا و خیلی مرتب کار میکنه دیروز حتی نصب ویندوز کردم و خلی برنامه هم روش نصب کردم بدون هیچ مشکلی
امروز بازم چند بار روشن کردم باز خاموش میشد باز دیباگر وصل کردم روشن شد و از ساعت 9 هم داره میکنه
البته دیروز که مشتری برد بهم زنگ زد همون طوری روشن میکنه بعد از چند لحظه خاموش میشه بهش گفت مودم pci رو در بیار از دوباره جا بزن بعد استارت کن زنگ زد گفت درست شده اما هر بار خاموش میشه این مشکل رو داره
دوستان یه راهنمایی بفرمائید

پیوست‌ها

• 75.3 کیلوبایت بازدیدها: 80

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
فقط یه نکته اضافه کنم که زمانی سیستم رو shut down میکنم سیستم خاموش نمیشه و انگار که ریست کردی و از دوباره بالا میاد

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
احتمالا ریست کردن سیستم موقعی که shut down رو می زنید می تونه از معیوب بودن مودم باشه .فکر می کنم ویندوز 7 روش نصب هست .اگه با XP تست کنید مشکل ریست شدن رو ندارید .بنده هم یه مورد اینطوری با مادربرد گیگا داشتم که روی ویندوز 7 با اینکه کارت صوتی آنبرد نصب می شد ولی خروجی صدا نداشتم و در ضمن موقع خاموش کردن ،سیستم ریست می شد .با ویندوز XP نرمال بود و صدا هم داشتم .مودم رو خارج کردم و مشکل ریست حل شد . البته ریست شدن می تونه از لحیم سردی I/O هم باشه .یه هیت نرم روی I/O بگیرید .پورت های USB جلو رو از نظر اتصالی چک کنید .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc
بالا