آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن مادربرد

emanbatyaneh

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-27
243
304
کرمانشاه
با درود خدمت شما اساتید ارجمن
مادربردگیگابایت مدل ga-945pl-s3p برای تعمییر آوردن . در حین نصب ویندوز تصویرش رفت و دیگه برنگشت. لطفا راهنمایی کنیید ایراد چیه و از کجا . تمامی قطعات تست کردم همه سالم هستن. ولی فقط قسمت از مادربرد که توی عکس درشخط قرمز کشیم وقعی که تصویرش رفت داغ کرده بود اما الان دیگه داغ نمیشه

پیوست‌ها

• 105.7 کیلوبایت بازدیدها: 146
آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
اگر میشه یکم توضیح بیشتر بدید
چیکارها کردید؟ ولتاژها را دارید؟ بوق می زنه نمی زنه؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با درود خدمت شما اساتید ارجمن
مادربردگیگابایت مدل ga-945pl-s3p برای تعمییر آوردن . در حین نصب ویندوز تصویرش رفت و دیگه برنگشت. لطفا راهنمایی کنیید ایراد چیه و از کجا . تمامی قطعات تست کردم همه سالم هستن. ولی فقط قسمت از مادربرد که توی عکس درشخط قرمز کشیم وقعی که تصویرش رفت داغ کرده بود اما الان دیگه داغ نمیشه

کد دیباگر و با کارت گرافیک pcie تصویر داری ؟

emanbatyaneh

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-27
243
304
کرمانشاه
چشم دستورات شما عزیزان انجام میدم اطلاع میدم خدمتتون ممنونم از توجه شما. ببخشید من یکم تازه کارم دارم کم کم ولتاژگرفتن یاد میگیرم. کد دیباگر 00 میزنه با کارت گرافیک هم تصویر ندارم اما زcpu گرم میشه . بعضی وقت ها هم روی دیباگر ولتاژ 12 ولت چشمک میزنه

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
چشم دستورات شما عزیزان انجام میدم اطلاع میدم خدمتتون ممنونم از توجه شما. ببخشید من یکم تازه کارم دارم کم کم ولتاژگرفتن یاد میگیرم. کد دیباگر 00 میزنه با کارت گرافیک هم تصویر ندارم اما زcpu گرم میشه . بعضی وقت ها هم روی دیباگر ولتاژ 12 ولت چشمک میزنه

این توضیه رو به دیگر همکاران هم میکنم . برای تست حتما از یک پاور معتبر استفاده کنید . مثل 330 یا 380 گرین .
درصد بالایی از خرابی های هارد و مادربرد و گرافیک عموما به خاطر استفاده از پاورهای بی و نام نشان هست .

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

[hide] دوست عزیز پاور را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید [/hide]

emanbatyaneh

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-27
243
304
کرمانشاه
با درود خدمت تمامی عزیزان که زحمت کشیدن و با راهنمایی هاشون به بنده یاری رساندن.
طبق فرمایش دوستان تمام ولتاژها رو چک کردم دمای چیپ ها معمولی بود. اما در حین ولتاژ گیری متوجه شدم IC 6520 که توی تصویر مشخص کردم اتصال داشت که از روی یه مادربرد اوراقی باز کردم انداختم و مادربد درست شد. از همتون ساس گزارم .
68651_top.jpg

بالا