آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: تسخیر ای سی پر دردسر io

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
تاجایی که میدونم شما باید پایه ها رو درست انتخاب کنید همینطور خود ایسی در لیست پروگرمر بعد اون ببینید پایه 33 ایسی ولتاژ 3.3 داره اگه داشت میتونید شروع به پروگرام کنید

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام دوستان
من در حال تجربه اولین پروگرام io هستم و به مشکل برخوردم ممنون میشم کسی بهونه کمک کنه.
مدل لپ تاپ: HP 15-k008ne
مدل مادربرد: Day31amb6c0
آی سی آی او : IT8987E
پروگرامر: RT809H
با استفاده از شماتیک مادربرد شماره های پین های ksi و kso رو روی پین های شرکت کیبورد پیدا کردم و با استفاده از زیف و فلت. مادربرد را به پر وگرامر متصل کردم و بعد از انتخاب مدل آی سی و وارد کردن تنظیمات پین های آی سی و کیبورد اقدام به read آی سی کردم ولی با خطاهای زیر مواجه شدم:
Read timeout
Programming error

سلام
روی بعضی لپ تاپ ها باید دکمه پاور رو بزنی تا پروگرامر شناسایی بکنه.

Spoof

کاربر
2016-07-11
10
14
درود
دوست عزیز شما در حالت خاموش بودن مادربرد میتوانید پروگرام انجام بدهید.
فیش آداپتور تغذیه را بکشید و دوباره متصل کنید.
پینهای متصل و گراند چک کنید.

saeed 2019

کاربر vip
کاربر
2019-10-03
11
6
درود
دوست عزیز شما در حالت خاموش بودن مادربرد میتوانید پروگرام انجام بدهید.
فیش آداپتور تغذیه را بکشید و دوباره متصل کنید.
پینهای متصل و گراند چک کنید.

تمامی پین ها رو چندین بار چک کردم و گراند هم متصل است. در حالت خاموشی کامل امتحان کردم. در حالت اتصال آداپتور امتحان کردم. در حالت زدن دکمه پاور هم امتحان کردم. ولی متاسفانه هیچکدوم جواب نداد. به محض وارد کردن شماره پین ها و زدن دکمه تایید یک اخطاری توی لوگ ظاهر میشه که میگه از 24پین استفاده کنید در صورتی که 32 پین هست. توی تصاویری که ضمیمه کرده بودم این خطا مشخص هست. اگر ایراد از این خطا نباشه برم سراغ تعویض آی او

0916611

کاربر vip
vip
کاربر
2019-09-14
106
116
35
در اکثر مواقع زمانیکه io بصورت غیرعادی داغ می شود مادربرد نیاز به تعویض این قطعه دارد.

بالا