آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

وارد شدن مادربرد H61H2-M13 بصورت مستقیم در صفحه ست آپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Vahid.f312

کاربر
2013-03-14
212
638
با سلام خدمت همه دوستان

مادربرد فوق به محض روشن شدن وارد صفحه ست آپ میشه، تمامی قطعات رو هم جدا کردم و همین طور این خطا پابرجاست، اصلا وارد هیچ صفحه بغیر از ست آپ نمیشه، بایوس رو پروگرام کردم چیپ PCH رو هم ریسولو ولی همچنان مشکل پابرجاست

تو لب تاب های ایسوس مانی که کیبورد وصل نباشه این خطا رو میبینیم ولی پی سی تعجب برانگیزه، دوستان اگه راهنمایی و یا تجربه ای دارند ممنون میشم
img3283h.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با پاور و رم و CPU دیگه ای تست کنید .باتری بکاپ رو تست و اگه لازم بود تعویض کنید .داخل اسلات های رم و گرافیک و PCI و پورت های USB رو با دقت چک کنید تا اتصالی بین پین ها وجود نداشته باشه .چطور سریعا رفتید سر ریسولد چیپ؟
موفق باشید .

Vahid.f312

کاربر
2013-03-14
212
638
دوست خوبم
با پاور و رم و CPU دیگه ای تست کنید .باتری بکاپ رو تست و اگه لازم بود تعویض کنید .داخل اسلات های رم و گرافیک و PCI و پورت های USB رو با دقت چک کنید تا اتصالی بین پین ها وجود نداشته باشه .چطور سریعا رفتید سر ریسولد چیپ؟
موفق باشید .

با سلام خدمت شما سرور کرامی، کلیه کارهایی که فرمودین رو قبلا انجام دادم ولی بی نتیجه بوده ممنون از راهنمایی شما

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
اگه ممکنه وضعیت و مشکل رو بطور کامل شرح دهید .اینکه وقتی داخل محیط بایوس می شه ،صفحه کلید کار می کنه یا خیر ،اصلا قادر به عوض کردن مقادیر هستید ؟دمای CPU در وضعیت نرمال هست یا خیر.ممنون می شم اعلام بفرمائید .در ضمن با آی سی بایوس دیگه ای هم تست کنید .
موفق باشید .

Vahid.f312

کاربر
2013-03-14
212
638
با درود فراوان

مشکل حل شد// همونطور که پست اولم گفته بودم که مثه لب تاب های ایسوس می مونه، یعنی تا زمانی که کیبورد وصل نباشه مستقیم وارد ست آپ میشه، این مادربرد تا زمانی که پورت ساتا را شناسایی نکنه وارد ست آپ میشه، با بررسی بیشتر هارد دستگاه معیوب بود و دیتکت نمیکرد، بهمین دلیل وارد ست آپ میشد

ممنون از راهنمایی همه دوستان گلم....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا