آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن dell n4030

Ebadiyan

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-11
494
1,948
لپ تا فوق الذکر بعد از تعویض ایسی بایوس و ای او و هیت روی پل باز هم روشن نشد و طبق گفته مشتری حین کپی کردن فایل خاموش شده و دیگه روشن نشده همه ولتاژ های مهم هستند از جمله کلید و باطری و... ولی ولتاژ بایوس نیم ولت است نظر دوستان چیه ؟/

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز بنا به گقته شما سیستم داغ بودن و خاموش شده با این احتساب چییپ ها رو تستی کنید ولتاژهای اس ام دی و تغذیه های چیپ و گراندگیری(ابتدا چیپ ها را فشار بده تغییر حاصل میشه یا نه)
باباطری و بدون بارطی ،با شارژزر و بدون شارژر امتحان کن.ولی در کل خرابی دل ها را میشه از بایوس و چیپ دونست ولی شما بکاپ از بایوس گرفته و وپروگرامش کنید نشد یه بار تعویضش کنید.نتیجه رو اعلام کنین تا دوستان راهنمایی کنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

Ebadiyan

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-11
494
1,948
سلام
بایوس رو پروگرام کردم حتی ایسی بایوس رو عوض کردم
روی چیپ فشار دادم نشد
با شارژر و بدون آن فرقی نمیکند
گراندگیری هم کردم اتصالی نداشت

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
ebadyan ان شاء الله که تمام قطعات اسمبل جدا شده است و تک تست شده اند ؟
ولی شما هردفعه مشکلی برمیخوریم همه کارها را انجام میدهید حتی چیپ ها را هم عوض میکنین ولی جواب نمیگرفتین یه جورایی سردر گم میشیم(سری قبل هم یه مدل قید کرده بودین ولی بالاخره نفهیمیدم چی شد)
قطعه ای داغ نمیکنه؟i.o ،pwm،ولتاژ های نواحی مختلف از قبیل یو اس بی و تغذیه اش،باطری بکاپ رو هم تعویض نمایید./.

Ebadiyan

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-11
494
1,948
ebadyan ان شاء الله که تمام قطعات اسمبل جدا شده است و تک تست شده اند ؟
ولی شما هردفعه مشکلی برمیخوریم همه کارها را انجام میدهید حتی چیپ ها را هم عوض میکنین ولی جواب نمیگرفتین یه جورایی سردر گم میشیم(سری قبل هم یه مدل قید کرده بودین ولی بالاخره نفهیمیدم چی شد)
قطعه ای داغ نمیکنه؟i.o ،pwm،ولتاژ های نواحی مختلف از قبیل یو اس بی و تغذیه اش،باطری بکاپ رو هم تعویض نمایید./.
با چیپی که از دستگاه سالم درآوردم راه افتاد - این یعنی قطعاتی که تو بازار هستن خرابی زیاد دارن

بالا