آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست راهنمایی در مورد تعمیر چراغ قوه شارژی

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام خیلی جالبه تو این سایت کلاً کسی جواب گو نیست.........................
من پارسال حق عضویت رو پرداخت کردم کلاً تمام کانال برام قفل بود کلی پیغام دادم از بس هیچ کسی جواب نداد من دیگه پیگیر نشدم................... حالا امسال هم دوباره تکرار شد من حق عضویت رو پرداخت کردم از حسابم کم شده همه چیز رو هم دارم الان 4 روزه شدیداً دارم پیگیری میکنم ......................
فکرش رو بکنید اینقدر دیگه تو این کانال کسی تره هم برای آدم خورد نمیکنه که اینجا دارم مشکل رو بیان می کنم. چون هیچ کجا نمیشه پیغام داد نه شماره تماسی نه مدیری نه پیگیری خیلی جالبه آقای مدیر کل محمودی پیغام من رو دریافت کرد تاکید کردم که من از 92 عضویت دارم الان 2 سال به مشکل بر خوردم ولی فقط گفت تاریخی که پرداخت کردین کی هست؟ همین نه هماهنگی نه شماره ای نه چیزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا این شماره تماس من هست اگر کسی تو این سایت این پیغام رو می خونه بدونه هفته دیگه می خوام برم پلیس فتا کتبی شکایت کنم !!!!!!!!!!! این هم شماره من

درود

من هم با شما تفاوتی ندارم و در سود و زیان و امور مالی انجمن کمترین نقش و نفع و زیانی ندارم اما نظر به اینکه از عبارات تهدید امیز بجای تقدیر و تحسین ، استفاده فرمودی و موجب رنجش و احساس درد هر منصفی میشه به عرض میرسانم .
مگه عضو شدی بهت جواب بدن ؟
بهتر بود قبل از پرداخت حق عضویت قوانین و مقررات مربوطه را مطالعه میفرمودی.
با این حق عضویتی که برای یکسال پرداخت کردی با این فرض که تصورات و تخیلات شما واقعی باشه ، لطفا بفرمایید ، چند گروه از اساتید برای یکسال باید در خدمت شما باشند تا معادل مبلغ حق عضویت شما باشه و احساس رضایت کنی که فتا نکنی ؟
اگه کمی به خودت زحمت مطالعه مقررات را میدادی لااقل در این پست تهدید آمیز رعایت میکردی و شماره تلفن خودتو منعکس نمیکردی .
و اگه به منطق رجوع میکردی در قبال حق عضویت قادر به ادای چنین توقعی نبودی.

سپاس

آخرین ویرایش:

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
سلام، مهندس نترکه... زنر نداره، فقط خازن، پل دیود دوتا مقاومتی که گفتم جالب اینه ال ای دی قرمز که عوض کردم روشن میشه ولتاژ دو سرشو گرفتم نیم ولت نشون داد اصلا یه وقتا یچیزا میبینم منطق نداره برام، اخه چرا باید 310ولت خروجی باشه این ولتاژ باید اینقدر کم بشه که با زنر بشه کنترلش کرد باتری قبلیشم خراب کرده بود این باتری جدیده اون مقاومتو میزارم ببینم چی میشه.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام، مهندس نترکه... زنر نداره، فقط خازن، پل دیود دوتا مقاومتی که گفتم جالب اینه ال ای دی قرمز که عوض کردم روشن میشه ولتاژ دو سرشو گرفتم نیم ولت نشون داد اصلا یه وقتا یچیزا میبینم منطق نداره برام، اخه چرا باید 310ولت خروجی باشه این ولتاژ باید اینقدر کم بشه که با زنر بشه کنترلش کرد باتری قبلیشم خراب کرده بود این باتری جدیده اون مقاومتو میزارم ببینم چی میشه.

درود

شارژر را روی کاغذ بکش و آپلود کن ببینم چیه؟
با چنین گزارشی که دیود و مقاومت و خازن داره چیزی مشخص نمیشه.
اگه دو سه جور قطعه دیگه گزارش میکردی نقشه تمام لوازم الکترونیکی رو داده بودی

اگه زینر نداره وجود ۳۱۰ ولت در بی باری ، غیرمنطقی نیست.
فعلا باطری نصب نکن ممکنه صدمه ببینه.

سپاس

آخرین ویرایش:

chapwolf

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-15
128
185
مازندران
درود

من هم با شما تفاوتی ندارم و در سود و زیان و امور مالی انجمن کمترین نقش و نفع و زیانی ندارم اما نظر به اینکه از عبارات تهدید امیز بجای تقدیر و تحسین ، استفاده فرمودی و موجب رنجش و احساس درد هر منصفی میشه به عرض میرسانم .
مگه عضو شدی بهت جواب بدن ؟
بهتر بود قبل از پرداخت حق عضویت قوانین و مقررات مربوطه را مطالعه میفرمودی.
با این حق عضویتی که برای یکسال پرداخت کردی با این فرض که تصورات و تخیلات شما واقعی باشه ، لطفا بفرمایید ، چند گروه از اساتید برای یکسال باید در خدمت شما باشند تا معادل مبلغ حق عضویت شما باشه و احساس رضایت کنی که فتا نکنی ؟
اگه کمی به خودت زحمت مطالعه مقررات را میدادی لااقل در این پست تهدید آمیز رعایت میکردی و شماره تلفن خودتو منعکس نمیکردی .
و اگه به منطق رجوع میکردی در قبال حق عضویت قادر به ادای چنین توقعی نبودی.

سپاس
سلام دوست عزیز
بنده نه توهین کردم و نه تهدید علت اینکه اینجا دارم پیغام میدم برای این هست که حتی به شما هم نمیشه پیغام خصوصی داد!!!!!!!!!!!!!!! به نظر شما وقتی به مشکلی رسیدگی نمیشه باید تشکر و تقدیر کرد؟ چرا تو سایت هر وقت صحبتی تند زده میشه توهین برداشت میشه؟؟
1- من عرض کردم پارسال حق عضویت رو پرداخت کردم ولی تو هیچ قسمتی نمی تونستم برم و به هر مدیری پیغام میدادم یا پیغام خصوصیشون پر بود یا پس از دریافت می گفت به من مربوط نیست و از دست ما کاری بر نمیاد یا اصلاً جوابی نمی دادن منظورم از جواب ندادن این هست؟ یعنی هیچ کس به مشکل بنده رسیدگی نکرد!!!!
2-بله بنده کاملاً با قوانین سایت آشنایی دارم ولی از بس که پیغام دادم نتونستم پیغام بدم اینجا نوشتم چون کسی جواب نداد خسته شدم دیگه نمی دونم به چه کسی باید پیغام بدم!!!!!!!!!!!
3- جواب شما به عنوان مدیر یک تاپیک که واکنش نشان دادید (تخیلات و تصورات) حداقل می فرمودید که شماره و تاریخ پرداخت شما کی بوده چرا همچین اتفاقی تو 2 سال افتاده چرا کسی پاسخگو نبوده ؟؟؟؟؟ حداقل یک مدیر بیشتر از من به بخش ها دسترسی داره اصلاً موضوع سر 30 تومان نیست اگر بود که همان پارسال اقدام می کردم و بی خیال نمی شدم!!!!! بله من کاملاً ممنون دوستان و مدیران این سایت هستم و با بی مهری که تو این 2 سال شده سریع واکنش نشان ندادم
4- بله قوانین.............. حق با شماست شماره تلفن رو گذاشتم که حداقل مدیریت یک شماره برای بعضی ها که به مشکل خوردن بگذارد تا در زمان اداری حداقل به مشکل ها رسیدگی بشه نه اینکه به هر مدیری پیغام می دی بگن به ما مربوط نیست یا اینکه پیغام خصوصیشون پر باشه و اصلاً نشه پیغام داد ..................
5- بنده کسی را تهدید نکردم تو این تورم و گرانی 30 تومان در سال واقعاً جای صحبت هم ندارد چه برسه به اینکه بخوای بری شکایت کنی !!!!!! اگر گفتم برای این هست که شخصی مثل شما حداقل یک واکنش نشان بدهد............. مخصوصاً اینکه اطلاعاتی که در سال دریافت می کنیم 10 برابر بالاتر از این هست بله ما ممنون این هستیم ............. من از 30 تا تاپیکی که باز می کنم فقط به 2 تا تاپیک دسترسی دارم نه می تونم تاپیک ها رو ببینم نه پیغامی بخونم نه پیغامی ارسال کنم !!!!!!! در صورتی که پول رو پرداخت کردم ولی مجوز رو ندارم نه یک روز نه دو روز 2 سال !!!!!!! اگر تو تاپیکی که شما مدیر اون هستید گذاشتم برای این هست که بعد از 30 الی 40 صفحه به تاپیک شما دسترسی پیدا کردم و تازه با اخطار هایی که در هر صفحه به من داده میشود. شما هم اگر مشکل من را داشتید حتماً ناراحت می شدید که بنده کاربر یک ساله یا دوساله نیستم من از 91 عضویت دارم و از 92 پرداخت داشتم و تمام تراکنش ها رو دارم ................. که متاسفانه تو این سایت قدمت هیچ ارزشی ندارد.
6- بنده هیچ توقعی جز بر طرف شدن مشکل ندارم منظور شما رو از این حرف متوجه نمیشم!!!! یعنی امسال هم مثل سال گذشته ساکت بمونم؟
به درود دوست عزیز
و شرمنده بابت نقض قوانین موجود به علت اجبار

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام دوست عزیز
بنده نه توهین کردم و نه تهدید علت اینکه اینجا دارم پیغام میدم برای این هست که حتی به شما هم نمیشه پیغام خصوصی داد!!!!!!!!!!!!!!! به نظر شما وقتی به مشکلی رسیدگی نمیشه باید تشکر و تقدیر کرد؟ چرا تو سایت هر وقت صحبتی تند زده میشه توهین برداشت میشه؟؟
1- من عرض کردم پارسال حق عضویت رو پرداخت کردم ولی تو هیچ قسمتی نمی تونستم برم و به هر مدیری پیغام میدادم یا پیغام خصوصیشون پر بود یا پس از دریافت می گفت به من مربوط نیست و از دست ما کاری بر نمیاد یا اصلاً جوابی نمی دادن منظورم از جواب ندادن این هست؟ یعنی هیچ کس به مشکل بنده رسیدگی نکرد!!!!
2-بله بنده کاملاً با قوانین سایت آشنایی دارم ولی از بس که پیغام دادم نتونستم پیغام بدم اینجا نوشتم چون کسی جواب نداد خسته شدم دیگه نمی دونم به چه کسی باید پیغام بدم!!!!!!!!!!!
3- جواب شما به عنوان مدیر یک تاپیک که واکنش نشان دادید (تخیلات و تصورات) حداقل می فرمودید که شماره و تاریخ پرداخت شما کی بوده چرا همچین اتفاقی تو 2 سال افتاده چرا کسی پاسخگو نبوده ؟؟؟؟؟ حداقل یک مدیر بیشتر از من به بخش ها دسترسی داره اصلاً موضوع سر 30 تومان نیست اگر بود که همان پارسال اقدام می کردم و بی خیال نمی شدم!!!!! بله من کاملاً ممنون دوستان و مدیران این سایت هستم و با بی مهری که تو این 2 سال شده سریع واکنش نشان ندادم
4- بله قوانین.............. حق با شماست شماره تلفن رو گذاشتم که حداقل مدیریت یک شماره برای بعضی ها که به مشکل خوردن بگذارد تا در زمان اداری حداقل به مشکل ها رسیدگی بشه نه اینکه به هر مدیری پیغام می دی بگن به ما مربوط نیست یا اینکه پیغام خصوصیشون پر باشه و اصلاً نشه پیغام داد ..................
5- بنده کسی را تهدید نکردم تو این تورم و گرانی 30 تومان در سال واقعاً جای صحبت هم ندارد چه برسه به اینکه بخوای بری شکایت کنی !!!!!! اگر گفتم برای این هست که شخصی مثل شما حداقل یک واکنش نشان بدهد............. مخصوصاً اینکه اطلاعاتی که در سال دریافت می کنیم 10 برابر بالاتر از این هست بله ما ممنون این هستیم ............. من از 30 تا تاپیکی که باز می کنم فقط به 2 تا تاپیک دسترسی دارم نه می تونم تاپیک ها رو ببینم نه پیغامی بخونم نه پیغامی ارسال کنم !!!!!!! در صورتی که پول رو پرداخت کردم ولی مجوز رو ندارم نه یک روز نه دو روز 2 سال !!!!!!! اگر تو تاپیکی که شما مدیر اون هستید گذاشتم برای این هست که بعد از 30 الی 40 صفحه به تاپیک شما دسترسی پیدا کردم و تازه با اخطار هایی که در هر صفحه به من داده میشود. شما هم اگر مشکل من را داشتید حتماً ناراحت می شدید که بنده کاربر یک ساله یا دوساله نیستم من از 91 عضویت دارم و از 92 پرداخت داشتم و تمام تراکنش ها رو دارم ................. که متاسفانه تو این سایت قدمت هیچ ارزشی ندارد.
6- بنده هیچ توقعی جز بر طرف شدن مشکل ندارم منظور شما رو از این حرف متوجه نمیشم!!!! یعنی امسال هم مثل سال گذشته ساکت بمونم؟
به درود دوست عزیز

همکار گرامی

برای مشکلات سایت و کاربری و هر آنچه که به سایت مربوط میشه رو با آقای نکویی در میان بگذارید.
ایشون علاوه بر اینکه صندوق پستی پر نیست بلکه سریع پاسخ میدهند و مشکلات را حل میکنند.
و در صورت نیاز به شماره تماس جناب نکویی و محمودی پیام خصوصی بدهید براتون ارسال کنم.
من هم مشکل شما رو درک میکنم اما نمیدانم چرا از بخش ارتباط با ما اقدام نکردید؟
آدرس صفحه جناب نکویی
https://www.irantk.ir/members/22968-nekooee

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام دوست عزیز
به درود دوست عزیز

درود

ازآنجاکه گاها گلایه های توهین آمیزی مطرح میکنن و تصور میکنن با حق عضویت عده ای از اساتید را استخدام کرده اند تا هر مشگل فنی را پاسخ بگیرند درحالیکه حق عضویت صرفا بمنظور استفاده از اطلاعات و فایل هایی است که با توجه به استحقاق اعضاء مقرر شده اما چنانچه تمایل و رغبتی هم برای مباحثه یا مساعدت حاصل بشه دوستان مجرب و مطلع یاری میفرمایند

لذا از گلایه شما استنباط مشابهی کردم که شما هم توقع دارید مشگلات فنی شما را رفع کنند و گلایه مند هستید که چرا گسی پاسخ نمیده فلذا با توجه به پست اخیر و شفافیت موضوع متوجه شدم استنباطم اشتباه بوده و بابت این خطا عذرخواهی میکنم .

اما ازآنجاکه مشابه مشکل شما بندرت مشاهده شده لذا قطعا خطایی در نحوه پیگیری داشته اید و برای رفع مشگل از راه اصلی اقدام نفرمودی و مطمئنم اگه مشکل را برای مسئولین محترم مربوطه منعکس فرمایید بسرعت رفع میشه و اگه قصوری اتفاق افتاده باشه حتما جبران میشه.
اما اگه مثلا مشکل اداری را با آبدارچی مطرح کنی بعد از دو سال هم نتیجه نمیگیری و کسی هم مقصر نیست .
لذا شایسته بود مسیر صحیح پیگیری را جویا میشدید و اقدام میفرمودید.
دراینصورت قویا اطمینان دارم ظرف دو یا سه روز حل میشه.
به طریقی که جناب مهران عزیز فرمودند پیگیری فرمایید .

سپاس

آخرین ویرایش:

chapwolf

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-15
128
185
مازندران
بله ممنون از جناب آقا مهران و آقای غزال در حال پیگری هستم.
خدا رو شکر ما توقعی بیش از این نداریم..........( همین جملاتی که شما گفتید..... یا جناب مهران فرمودند آدم رو مجاب میکنه)

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
سرمند نت نداشتم بد کشیدم یکم کل برد همینه 310ولت میاذ سر باتری ، ال ای دیم روشن میشه، یبارم ال ای دیو در اوردم ولتاژ دوسرشو گرفتم 102ولت داشت

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سرمند نت نداشتم بد کشیدم یکم کل برد همینه 310ولت میاذ سر باتری ، ال ای دیم روشن میشه، یبارم ال ای دیو در اوردم ولتاژ دوسرشو گرفتم 102ولت داشت

درود

دو قطعه که با قلم قرمز کشیدم اضافه کن.
مقاومت حدود ۵۰۰ اهم و زینر با ولتاژ حدود ۲ ولت بیشتر از ولتاژ باطری نصب کن دیگه صدمه نمی بینه.
البته نقشه پایه های دیود پل اشتباهه اما زینر با باطری موازی باشه و مقاومت حدود ۵۰۰ اهم با ورودی دیود پل سری باشه.
بعیده خازن ۳،۳ میکرو باشه و بهتره کوچکتر از ۱ میکرو و حداکثر ۱ میکرو باشه
اما با همین خازن مجبوری مقاومت و زینر وات بالا استفاده کنی.
اگه خازن ۳،۳ میکرو داخل مدار ، از دو طرف کمتر از ۳۰۰ کیلو اهم باشه سوخته .

سپاس
IMG_20191114_021949_248.jpg

آخرین ویرایش:
بالا