آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش شدن زود به زود جاروبرقی سامسونگ مدل qoeen

mamush

کاربر vip
vip
کاربر
2007-07-11
171
427
با سلام خدمت اساتید گرامی
من یک جاروبرقی سامسونگ مدل کویین دارم که پس از چند دقیقه کار کردن خاموش میشه وباید مدت زیادی صبرکنی تا دوباره روشن بشه . روزای اول بعداز 15 تا20 دقیقه خاموش میشد اماحالا چهار پنج دقیقه خاموش میشه .
کارهای انجام شده : سرویس برد و موتور .ضمنا باحذف برد از مدار موتور بطور طبیعی کارمیکنه .

حسین قائدی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-03-02
329
2,940
41
نورآباد ممسنی
سلام.این نوع جارو برقی به خاطر خراب نشدن و داغ نکردن بیش از حد یه قطع کن داره که باعث oofکردن میشه.
از کثیفی بیش از حد کیسه هم میتونه باشه.
قطه کن رو تعویز کن مشکل حل میشه.
و یا اینکه اونو از مدار خارج کن ولی هر بیست دقیقه یه استراختی به جارو بدین که بهش فشار نیاد.

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
نوعی رله حرارتی روی بالشتک موتور هست که با بالا رفتن دما قطع موقت میشه تا موتور نسوزه ومجدد وصل میشه،سامسونگ چون بدنه اش خیلی آببندی ونمد صدا گیر داره زودتر داغ میشه وزود تر قطع میشه- به گفت مهندس شرکت توشیبا(پارس خزر فعلی) به ازای هر 7 دقیقه باید جاروبرقی را خاموش کرد تا استراحت کند پس این قطع شدن خودکار چیز بدی نیست ؛اگر از مدار خارج بشه احتمال سوختگی موتور یا دفرمی بدنه زیاده

Hossein2015

کاربر
2012-04-08
12
15
سلام وقت بخیر و همچنین من این مشکل رو دارم با این تفاوت که از من تا میره برای استارت قطع میشه و رله سوییچ میکنه.

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
درود
روش ساده این است . البته روشهای پیچیده هم که تعمیرگاهی است وجود دارد ولی باید تکنسین انجامش بدهد .
اول از همه کیسه جاروبرقی را در بیاورید . و جاروبرقی را ببرید به محوطه باز .
فیلتر و بقیه لوازم را خارج نمایید و داخل محفظه را با پارچه نمناک تمیز کنید و بگذارید خشک شود . و هیچ گرد و خاکی داخل محفظه نباشد .
فیلتر خروجی را هم خارج نمایید .
اگر دستگاه هوادهی دارید ، با فشار هوا به داخل موتور هوا بدمید . همچنین از پشت دستگاه که هوا بیرون می رود هم هوا بدمید .
پس از آن محفظه جاروبرقی را باز نگهداشته و جاروبرقیرا روشن کرده و حداکثر موتور بگذارید تا گرد و خاک داخل موتور را بیرون بدمد .
احتمال اینکه گرد وخاک داخل موتور باشد زیاد است . که این باعث از جریان افتادن هوا داخل موتور می شد.
چند بار این کارها را انجام دهید .
در آخر اگر نشد جاروبرقی را به پیش تکنسین تعمیرات ببرید .

Bavaria 88

کاربر
2019-05-04
83
94
24
شیراز
خیلی وقتا به دلیل پاره بودن حتی جزیی کیسه جاروبرقی . جاروتون خاموش میشه
کیسه رو اول از همه چک کنید

بالا