آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بوت نشدن سیستم pc با مادربرد مدل N15135 بعداز نصب ویندوز 7 و ریستارت کردن

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
دوست عزیز
به صورت آنلاین سایت های زیادی هستند که می تونید خرید کنید
به خاطر قوانین انجمن نمی تونم لینک بزارم
مدلی تهیه کنید که بشه روی اسلات pci نصب کرد
مثل نمونه ای که جناب امجدی تصویر گزاشتن یا مدل های پیشرفته تر
این مدل فکر کنم مال لپتاپ باشه

برای مادربرد سالم امتحان کردم . اول فقط usb را وصل کردم مثل برد خراب قبلی فقط F0 را نشان داد بعد به lpt وصل کردم و هم کابل usb را وصل کردم که 00 را نشان داد که نشانه حالت عادی بودنش بود . فکر کنم با lpt کار میکنه و برقش را از usb میگیره . ولی بازم به قیمت مناسب مدلی که تو عکس نشان داده شده را پیدا کنم میگیرم . با تشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
سلام
پروگرامر که ندارم ولی تو جستجوی گوگل روشی گفته بود که این مدل بایوس ها (ami ) باشه به روش زیر عمل کنید . منم میخواستم امتحان کنم
اگر بایوس AMI بود را ه زیر را انجام دهید:

1- فایل بایوس خود را دانلود و نام فایل را به AMIBOOT.ROM تغییر دهید.
2-سيستم را روشن كنيد فلاپی دیسک را داخل فلاپی درایو بگذارید مادربرد شما به صورت هوشمند بایوس را بعد 3-4 دقیقه خوانده و باز نویسی میکند
(در مادر بورد های قدیمی )اگر هیچ اتفاقی بعد از 3-4 دقیقه رخ نداد با فشردن 'CTRL' and 'HOME' حتمآ بایوس فراخوانی میشود.
با درود
شما فرمودید سیستم بوت نمیشود که اگر اینطور باشد نمیشود این کار را انجام داد
موفق باشید

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
با سلام
آقای امجدی این روشی که نوشتم توضیحش بر این بود که برای سیستم هایی که بایوسش پریده . استفاده میشه . حالا سیستمی که بایوسش پریده بوت میشه یا نه ؟
خواستم برای شما پیامی بفرستم که اعلام میکنه ظرفیت پیام خصوصی شما به پایان رسیده . با تشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با سلام
آقای امجدی این روشی که نوشتم توضیحش بر این بود که برای سیستم هایی که بایوسش پریده . استفاده میشه . حالا سیستمی که بایوسش پریده بوت میشه یا نه ؟
خواستم برای شما پیامی بفرستم که اعلام میکنه ظرفیت پیام خصوصی شما به پایان رسیده . با تشکر
با درود مجدد
دوست گرامی ، سیستمی که بایوس پرونده بوت نمیشود
صندوق پستی را خالی کردم سپاس از اطلاع رسانی .
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw
بالا