آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نرفتن علامت ضربدر قرمز از روی کانکشن اینترنت در پایین صفحه

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
درود
با کسب اجازه از مدیران عزیز
دوست گرامی ، این مشکل عموما زمانی پیش میاد که شما درایورهای لپ تاپتون رو با اتودرایور نصب می کنید بخصوص درایور پک نسخه 2013. اما قابل حله . بنده خودم هم فوجیتسو دارم و مدتهاست این مشکل رو حل کردم
نمی دونم اگر قوانین اینجا اجازه بده لینک رسمی دریافت آخرین نسخه ارائه شده از تمام لپ تاپ های موجود در بازار رو بهتون بدم ، درایورها رو دانلود بفرمائید . مشکلتون برطرف می شه
پاینده باشید

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام
در مورد نصب درایور ها درسته با درایور پک نصب کردم . اگه مشکلی نیست . لطفا لینک دانلود درایور را بزارید . مدیران محترم لطفا درمورد گذاشتن لینک اعلام کنند با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
اگر لینک از سایت خارجی هست و مستقیم بدون نیاز به ثبت نام! لطفا قرار بدین. از سایت های ایرانی بهتره که لینکی قرار ندید و اگر هم قرار دادید نهایتا فقط اط سایت های دانلود باشه.
اگر لینک به صورت دیگری هست ممنون میشم در پیام خصوصی به من بدید تا جای دیگر آپلود کنم.
با تشکر

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
درود
متاسفانه بنا به تدابیر مدیریت اینجا فـیلترهای سختی برای کاربران جزء قرار داده شده . بنده دسترسی به ارسال لینک رو ندارم. به همین خاطر لینک سایت رو خدمت جناب نکویی ارسال می کنم . هر چه ایشون صلاح دونستند ما مطیعیم.
پیروز باشید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
امکان ارسال لینک برای همه کاربران وجود داره نمیدونم چرا شما نتونستید لینک خودتون رو قرار بدید. من لینک رو اینجا قرار میدم ولی لطفا خودتان اولش http:// اضافه کنید.
notebook-driver.com/fujitsu/fujitsu-lifebook-ah530-win7-64bit-driver-utility

بالا