آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

میکروسکوپ دیجیتال همراه با مانیتور

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
شماره 4 بدون نور كافي گرفته شده
سلام دوست عزیز
البته دلخور نشید این موردا را بدون لوپ هم میشه حل و فصل کرد/ یعنی خرید لوپ به قول شما با اون هزینه / برا این موردا گزاف و بیهوده است .
اما خب باز با لوپ چشمی هم کنترل بشه بهتره .
اون لوپی که با اون این عکسا رو گرفتی هم نشون بدید.
باتشکر

آخرین ویرایش:

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام همکار گرامی ضمن پوزش اما اگر لوپ دست ساز شما اینطوری عکس بردها را نشان می دهد که اصلا مورد قیول نیست چون من یک عدسی دارم که از این هم بهتر نشان میدهد اما به قول معروف ما می خوایم زوم کردنش عالی باشد تا در بازسازی بردهای پنل مشکلاتمون زودتر مرتفع شود

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
با عرض سلام

لوپ بسیار خوبی در تعمیرات است و قیمت فعلی این لوپ 670 تومان میباشد و تنها عیب اینگونه لوپ های دیجیتال , مشخص نشدن قلع مردگی است و فقط لوپ های دو چشمی برای این منظور , عملکرد بسیار خوبی دارد , لوپ دیجیتال قابلت عکس گرفتن دارد و در مسیر یابی بسیار کاربرد دارد , به نظر من هر دو لوپ را باید تهیه کرد ( دو چشمی و دیجیتال )

tahaali9095

مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
لوپ بسیار خوبی در تعمیرات است و قیمت فعلی این لوپ 670 تومان میباشد
با سلام
ضمن تشکر از مهندس اصفهانی عزیز بابت نظر ارزشمند شان راجع به این لوپ ،
فقط در تکمیل فرمایش جناب عالی باید این نکته را یادآور شوم که این نوع لوپ در 2 نوع ، تک لنز با فاصله کانونی ثابت و دوبل لنز با فاصله کانونی متغییر وارد بازار شده
که قیمت آن بین 700 تا 1400 متغییر است .
باتشکر

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
با سلام
ضمن تشکر از مهندس اصفهانی عزیز بابت نظر ارزشمند شان راجع به این لوپ ،
فقط در تکمیل فرمایش جناب عالی باید این نکته را یادآور شوم که این نوع لوپ در 2 نوی تک لنز با فاصله کانونی ثابت و دوبل لنز با فاصله کانونی متغییر وارد بازار شده
که قیمت آن بین 700 تا 1400 متغییر است .
باتشکر
با عرض سلام
عکس لوپ این پست دقیقا مشابه نمونه ای بود , قصد خرید داشتم و در آخرین لحظه که قصد پرداخت داشتم , یک برد را با لوپ نگاه کردم و دیدم نقاط لحیم کاری شده با تغییر شدت نور , سایه روشن میشد و لحیم مردگی قابل تشخیص نبود , کاتالوگ و یا دستگاه را از دوست فروشنده , امانت میگیرم و عکس گرفته و ارسال میکنم و اگر بتوانم عکسی از نقاط لحیم کاری توسط لوپ دو چشمی بگیرم , ارسال تا مقایسه فرمائید , بزرگ نمایی لوپ نیز دقیقا 535 بود

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,520
دوستان من این و ازیه تعمیرکار موبایل به صورت کار کرده گرفتم 250 که خیلی ازش راضیم وزن کمی داره راحت میشه رو پنل گذاشت عکس و از اینترنت گرفتم مارکشtornadoهستش

پیوست‌ها

• 5.4 کیلوبایت بازدیدها: 320

sahel sat

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-12-30
46
101
سلام.. من قصد توهين نداشتم داداش. فقط حرف من اينه تا جائي كه ميشه هذينه كمتر بشه ... همين اگه امكانش هست ي عكس بگذارين...ممنون

tahaali9095

مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
فقط حرف من اينه تا جائي كه ميشه هذينه كمتر بشه
سلام همکار گرامی
اتفاقا یکی از اهداف انجمن هم همینه که ما تعمیرکارای اقصا نقاط به همدیگه کمک کرده و اجازه ندیم که وقت و پول مان روی کارهای بیهود و لوازم بدرد نخور، تلف بشه .
بالاخره همفکری و مشورت حالا چه از نزدیک یا چه از راه دور کارگشاست.
موفق باشید

2delboro

کاربر
2017-06-02
3
1
با سلام جدید چیزی هست که به در تعمیر انواع برد بخوره چون تاریخ پست ها مال سال 2015 هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال4
بالا