آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مشاوره جهت خرید هارد سیگیت بارکودا یا گرین

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
سلام قصد خرید هارد 2 ترا برای دانلود شبانه دارم بین 2 هارد سیگیت بارکودا گارانتی 1 سال الماس و وسترن گرین گارانتی 2 ساله سازگار موندم سقف بودجه هم 290-------------هارد اصلی ام وسترن بلو هست-------من فقط برای ارشیو میخواهم بنابر این کار زیادی نمیکشم

آخرین ویرایش:

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
444
6,822
فارس
سلام
سیگیت سرعت بالاتری داره اما خرابی بیشتری داره مخصوصا محصولات چند سال اخیر
وسترن سبز نسخه اقتصادی هاردهای وسترن هست سرعتشون از سیگیت کمتره مصرف برق کمتری دارن خرابی کمتری دارن و گارانتی بیشتری دارن
اگه روش ویندوز یا برنامه و بازی نمیخواین نصب کنید و فقط واسه آرشیو هست وسترن گرین بگیرید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7th man

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
سلام سیگیت سرعت بالاتری داره اما خرابی بیشتری داره مخصوصا محصولات چند سال اخیر وسترن سبز نسخه اقتصادی هاردهای وسترن هست سرعتشون از سیگیت کمتره مصرف برق کمتری دارن خرابی کمتری دارن و گارانتی بیشتری دارن اگه روش ویندوز یا برنامه و بازی نمیخواین نصب کنید و فقط واسه آرشیو هست وسترن گرین بگیرید
سیگیت از چه لحاظ خرابی داره ؟بد سکتور؟ من فقط برای ارشیو میخواهم بنابر این کار زیادی کشیده نمیشه

آخرین ویرایش:

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود
وسترن سبز بی صدا و آرام و برای اینکه بخواهید دانلود کنید بسیار مناسب است و در شبانه روز صدا از دیوار بیاید از وسترن سبز در نمی آید و باید کندی آن را پذیرا باشید ، فقط یک راه برای رفع کندی هارد وسترن سبز پس از آلژین کردن می باشد و آن نصب 2 عدد هارد وسترن سبز 1 ترابایت به صورت رید0 میباشد ، که منظره فو ق العاده برایت به ارمغان می آورد و سرعتش تضمین می شود . تجربه شخصی است . فقط رید0 را باید شخصی نصب کند که این کاره است .
2 عدد هارد 2 ترابایت را اگر بخواهی رید0 کنی ویندوز 7 و xp نمی شناسند و فقط ویندوز 8.1 آن را می شناسد که فعلا ویندوز 8.1 امتحان خوبی پس نداده و برخی موافع خرابی به بار می آورد .
ولی هارد سیگیت و وسترن آبی مناسب برای کارهای روزمره است و برای نصب سیستم عامل مناسب است .
من هارد وسترن بلک برای سیستم عامل گذاشته ام .

موفق باشی

• Like

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
درود وسترن سبز بی صدا و آرام و برای اینکه بخواهید دانلود کنید بسیار مناسب است و در شبانه روز صدا از دیوار بیاید از وسترن سبز در نمی آید و باید کندی آن را پذیرا باشید ، فقط یک راه برای رفع کندی هارد وسترن سبز پس از آلژین کردن می باشد و آن نصب 2 عدد هارد وسترن سبز 1 ترابایت به صورت رید0 میباشد ، که منظره فو ق العاده برایت به ارمغان می آورد و سرعتش تضمین می شود . تجربه شخصی است . فقط رید0 را باید شخصی نصب کند که این کاره است . 2 عدد هارد 2 ترابایت را اگر بخواهی رید0 کنی ویندوز 7 و xp نمی شناسند و فقط ویندوز 8.1 آن را می شناسد که فعلا ویندوز 8.1 امتحان خوبی پس نداده و برخی موافع خرابی به بار می آورد . ولی هارد سیگیت و وسترن آبی مناسب برای کارهای روزمره است و برای نصب سیستم عامل مناسب است . من هارد وسترن بلک برای سیستم عامل گذاشته ام . موفق باشی
ویندوز را روی هارد وسترن بلو نصب کردم ،الان نیاز به هارد با طول عمر بالا دارم چون اکثر شب ها روشن است ایا گرین برای دیدن فیلم فول اچ دی و حجیم مناسب است؟

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
سلام
عمر هاردها بالا است .
بنده مرکزی هستم که هارد سیگیت و هارد وسترن گرین شبانه روز تا الان تقریبا 5 سال است کار می کنند و خاموش نشده اند .
وسترن گرین موردی ندارد ، فقط جهت بازی کردن مناسب نیست و الا هارد خوب و بی صدایی است و طول عمر به نحوه رسیدگی بستگی دارد که فن بی صدا نصب کنید و هر از گاهی گرد و خاک وسایلت را بگیری .
برای دیدن فیلم fullhd و 4k و 8k هم مناسب است .
فقط کدکها را نصب کن و سخت افزارت را هم به روز کن .
همچنین به نظر بنده هارد وسترن آبی ساخت مالزی ، تایلند ، تایوان به غیر از چین ، بسیار انتخاب مناسبی است . خیر الامور اوسطها
هاردهای چینی خیلی سرعتشان پایین می باشد . به علت کار بنده تست کرده ام .
انشاء الله موفق باشید.

• Like

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
سلام عمر هاردها بالا است . بنده مرکزی هستم که هارد سیگیت و هارد وسترن گرین شبانه روز تا الان تقریبا 5 سال است کار می کنند و خاموش نشده اند . وسترن گرین موردی ندارد ، فقط جهت بازی کردن مناسب نیست و الا هارد خوب و بی صدایی است و طول عمر به نحوه رسیدگی بستگی دارد که فن بی صدا نصب کنید و هر از گاهی گرد و خاک وسایلت را بگیری . برای دیدن فیلم fullhd و 4k و 8k هم مناسب است . فقط کدکها را نصب کن و سخت افزارت را هم به روز کن . همچنین به نظر بنده هارد وسترن آبی ساخت مالزی ، تایلند ، تایوان به غیر از چین ، بسیار انتخاب مناسبی است . خیر الامور اوسطها هاردهای چینی خیلی سرعتشان پایین می باشد . به علت کار بنده تست کرده ام . انشاء الله موفق باشید.
ممنون از راهنماییتون هارد وسترن بلو بسیار عالی است منتها نسخه 2 ترا بایتش متاسفانه تولید نشده من کلا دست زدن به قطعات تا حد امکان خودداری میکنم ،میشه نحوه گردگیری صحیح هارد را بگید

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود
گردگیری مثل گردگیری با دستمال معمولی . با چرتکه های مویی روی پره های فن و روغنکاری فنها که وسط آنها را باز کنید و مقداری اسپری روغن روانکاو کننده یا گریس معمولی حرارت بالا به مقدار کم بزنید و یک کم پر ه ای فن را بالا و پایین کنید ، مراقب باشید فن را در نیاورید که کاملا خراب می شود .
گرد و خاک روی وسایل مثل پتو می ماند که نمی گذارد حرارت دفع شود .

Masoud.ENG

کاربر
2013-08-02
4
12
سلام دوستان قیمت برد هارد مدل زیر رو می خواستم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم :

Seagate ST500DM002 500GB Internal Hard Drive

بالا