آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: ارور er3 در یخچال الکترواستیل مدل es27

smazi

کاربر vip
کاربر
2012-11-25
89
418
سلام دوستان گرامی

من یک یخچال الکترواستیل مدل es27 دارم که روی پانل جلو در قسمت دمای یخچال er3 به حالت چشمکزن مینویسه ولی موتورش کار میکنه و الان دمای یخچال روی 3 و فریزر روی -18 تنظیمه اگر امکان دارد توضیحی در مورد er3 که نمیدونم ارور هست یا نه بدهید و اگر ارور هست مشکل از کجاست . با تشکر فراوان

Yasi20

کاربر
2016-05-07
1
2
خطای E3مربوط به قطع ویا خرابی سنسور اوابراتور میباشد

سلام.
ما یخچال الکترو استیل مدلes27داریم.مدت ۲ ساله که خراب شده و هیچ تعمیرکاری نتوانسته درسته کنه.
قسمت یخچال کاملا گرمه و اخطار er6 و گاهی er3 رو میزنه و ثابت هم هست.و قسمت فریزر خنک میکنه ولی دائما درجه در حال پایین اومدن و بالا رفتن هستش.
تورو خدا به راه حل بهم بدید.اصلا درست میشه ؟

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,244
شیراز
راحت یک دیفراست موتور روش سوار کن خودتو از دست بورد راحت کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: smazi

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
با سلام.یخچال های الکترواستیل با هر ساعت تایمری جواب نمیدهند نظر بالا در سته فقط از تایمر دیفراست مدل AISبا جعبه ابی رنگ که تایمرش ایرانیه واقعا کارش درسته چون در۲۴ساعت دوبار دیفراست دوتا۲۰ دقیقه میزنه واز المنت ۲۳۰تا۲۷۰وات استفاده کنید

آخرین ویرایش:
  • Like

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست عزیز یخچال فریزرهای دیجیتالی الکترواستیل قابلیتهای نرم افزاری بالائی دارندوچون بیشترتعمیرکاران نه از لحاظ فنی بلکه از لحاظ تغییرات SETINGآشنائی زیادی ندارندبنابراین دستگاه شماتبدیل به پروژه آزمایشگاهی شده است وایرادقطعه نداردبلکه ایرادنرم افزاری بودوبه سادگی باتغییرات آیتمهای برنامه که دستورالعمل آن برای سرویسکاران مجازشرکت که این جانب نیزجزءکوچکی از آنهاهستم ارسال شده وبامراجعه به سرویس مجاز الکترواستیل مشکل شمادرمنزل وبه سادگی حل میشودموفق باشید

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
با سلام.دوست عزیزاقای سبلان.شماکه اطلاعات فنی خیلی زیادی دارید!؟لطف کنید از قابلیت های نرم افزاری,نحوه ستینگ یخچال و پروگرامینگ میکرو کنترلر برد, وارایش فیوز بیتها ,وفایل ایپرام و فلش را قرا ر دهیدتا من و همکاران یاد بگیریم ودیگر برای مشکل به این کوچکی طرح سوال نکنیم.؟

آخرین ویرایش:
  • Like

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
الکترواستیل2.jpg

Ehsan19870

کاربر
2016-06-21
2
1
یخچال فریزر مدل es27 الکترواستیل ، در قسمت پایین فریزر آب جمع میشود و یخ میزند،علت چیست؟

• Like
بالا