آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: بازیابی اطلاعات حافظه اصلی گوشی اندروید

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با سلام خدمت و صبح بخیر خدمت همکار گرامی با کاربریmaryam_sh
برای ریکاوری کردن چه گوشی چه هارد هرکدام از همکار از نرم افزار متفاوتی استفاده میکنند و برای گوشی های اندروید لینک هایی که براتون قرار دادم طبق آرا بچه های گروه بیشترین کاربرد را دارند

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
بقیه همکاران نظری ندارن؟همکاران عزیز شما از کدوم نرم افزار استفاده می کنید؟؟؟

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
همکاران منتظر جواب ها و نظرات شما هستم.اگه آموزشی در این زمینه هم به بنده بدین ممنون میشم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
icare data recovery رو حتما تست کنید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alirayane

omid_j40

کاربر
2009-02-20
12
8
ایران
دوست عزیز maryam_sh شما بهتره اول اطلاعات خودتون رو در مورد بازیابی اطلاعات از انواع حافظه ها افزایش بدید بعد دنبال نرم افزار مناسب بگردید . تمام این پست شما فقط خواستید واستون نرم افزار معرفی بشه در حالی که همون نرم افزارهای اولی که عزیزان معرفی کردند جزء بهترینها هستند اما مطمئن نتونستید استفاده کنید .
شما در درجه اول باید مموری اکسترنال رو از گوشی دربیارید و بعد به حافظه خود گوشی دسترسی داشته باشید که طبق فرمایش خودتون نداشتید و این دسترسی باید بوسیله pc باشه نه نرم افزار چون تا pc حافظه رو نشناسه نرم افزار از کجا بهش وصل بشه ؟
ضمن اینکه قبلا عرض کردم عزیز من نوعی نزدیک 7 ساله با گوشی و بیشتر از 16 سال هست با pc سروکار دارم . هارد pc با نرم افزار کمو بیش جواب میده و مموری اکسترنال هم همینطور ، اما حافظه داخلی گوشی خیلی سخته . گوشیهای جاوا و سیمبیان که کلا بیخیال بشید و گوشیهای اندروید هم تنها در صورتی که تونستید حافظه داخلی رو تو pc باز کنید امتحان کنید ممکنه جواب بگیرید ممکنه جواب نگیرید . اگر جواب نگرفتید گیر ندید چون فقط وقتتون رو تلف خواهید کرد . در اخر این رو هم عرض کنم نرم افزارهای خوب اگر جواب بدهند مدت زمان زیادی که ممکنه گاهی تا 24 ساعت هم طول بکشه درگیر خواهند بود و فکر نکنید چون 1 ساعته چیزی نشون نداد باید قطع بشه و در کل صبر و حوصله و اعصاب قوی میخواد .
موفق و سربلند باشید .

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
دوست عزیز maryam_sh شما بهتره اول اطلاعات خودتون رو در مورد بازیابی اطلاعات از انواع حافظه ها افزایش بدید بعد دنبال نرم افزار مناسب بگردید . تمام این پست شما فقط خواستید واستون نرم افزار معرفی بشه در حالی که همون نرم افزارهای اولی که عزیزان معرفی کردند جزء بهترینها هستند اما مطمئن نتونستید استفاده کنید .
شما در درجه اول باید مموری اکسترنال رو از گوشی دربیارید و بعد به حافظه خود گوشی دسترسی داشته باشید که طبق فرمایش خودتون نداشتید و این دسترسی باید بوسیله pc باشه نه نرم افزار چون تا pc حافظه رو نشناسه نرم افزار از کجا بهش وصل بشه ؟
ضمن اینکه قبلا عرض کردم عزیز من نوعی نزدیک 7 ساله با گوشی و بیشتر از 16 سال هست با pc سروکار دارم . هارد pc با نرم افزار کمو بیش جواب میده و مموری اکسترنال هم همینطور ، اما حافظه داخلی گوشی خیلی سخته . گوشیهای جاوا و سیمبیان که کلا بیخیال بشید و گوشیهای اندروید هم تنها در صورتی که تونستید حافظه داخلی رو تو pc باز کنید امتحان کنید ممکنه جواب بگیرید ممکنه جواب نگیرید . اگر جواب نگرفتید گیر ندید چون فقط وقتتون رو تلف خواهید کرد . در اخر این رو هم عرض کنم نرم افزارهای خوب اگر جواب بدهند مدت زمان زیادی که ممکنه گاهی تا 24 ساعت هم طول بکشه درگیر خواهند بود و فکر نکنید چون 1 ساعته چیزی نشون نداد باید قطع بشه و در کل صبر و حوصله و اعصاب قوی میخواد .
موفق و سربلند باشید .

دوست عزیز ممنون از اطلاعات خوبتون.اگه با بیرون آوردن مموری گوشی باز هم حافظه جانبی گوشی توسط pc شناسایی نشد راه حل چیه باید چکار کنم؟اگه شناسایی شد با کدوم نرم افزار عمل ریکاوری رو انجام بدم؟

ali_sha

کاربر
2011-04-24
36
143
تهران
با سلام . جناب maryam-sh دوستان که بخوبی راهنمایی کردن فقط در تکمیل عرض کنم واسه اینکه حافظه داخلی راحتتر شناسایی شه بهتره نسبت به مدل گوشیتون نرم افزار pc suit را هم رو سیستمتون نصب کنید. و در مورد سوال اخرتون هم تمام نرم افزارهایی که دوستان معرفی کردن خوبه و شما میتونید از نرم افزار دکتر فون که جناب amd.power لینکشو قرار دادن استفاده کنید

بالا