آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حل مشکل کانال یابی تلویزیون lcd ال جی

maxi00800

کاربر
2013-04-23
2
2
سلام
ممنون بابت راهنماییها و مطالب مفیدتون
سوالی ک ازتون داشتم اینکه خونه خودمون و داداشم کنار همه و ما تلویزیون معمولی داریم و با ستاباکس تمام شبکه های دیجیتال رو ب خوبی میگیره اما خونه داداشم ال سی دی الجی داره و گیرنده ی دیجیتال هم ک درون خود ال سی دی تعبیه شده اما هرچی سرچ میکنم ده تا شبکه دیجیتال بیشتر نمیگیره البته ۱۹کانال رادیویی رو میگیره و کارایی ک شما گفتین رو انجام دادم مثلا بارها جای انتن رو عوض کردم و حتی جهتش رو ک بعضی وقتها همون ده کانال رو هم نمیگرفت و بعضی وقتها فقط شبکه های انالوگ رو فقط میگرفت +مثلا۶شبکه ی دیجیتال
خلاصه با جاب جایی هیچ شبکه ای اضافه نشد و یه مورد دیگه اینکه شما و همکاراتون گفتین ک باید ب منوی مخفی برین و باید کنترل مادر باشه و منطقه جغرافیایی رو تغییر بدین ک در خود منوی ال سی دی این منطقه جغرافیایی رو ب راحتی میشه تغییر داد البته وقتی ب تنظیمات کارخونه برمیگردونم فکر کنم روی افریقای جنوبیه اما هر بار ک خودم ایران یا دیجیتال رو انتخاب میکنم باز هم فقط همین ده شبکه رو میگیره در هر دو صورت انتخاب ایران یا انتخاب دیجیتال!
ایا منظور از منطقه جغرافیایی همین بود یا نه! باز هم باید ب منوی مخفی و یا جای خاصی و انتخاب منطقه ای رو انجام بدم؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

۰۰

اصغر57

کاربر
2010-07-24
257
2,292
دوست من عنوان تاپیکت اشتباه است ولی در این مورد باید اول با یک انتن که همه شبکه ها رو میگیره سرچ کنی
1 ایا از اول که نصب کردین همینطور بوده
2 مدل دستگاه چیه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sam21

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,601
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com

دوست عزیز

درج مدل تلویزیون در عنوان الزامیست ویرایش کنید

شما اول از آنتن برقی استفاده کنید اگر مشگل حل نشد با آپگرد نرم افزار جدید مشگلت حل میشود

maxi00800

کاربر
2013-04-23
2
2
ممنون
اره از اول اینجوری بوده
البته کسی توجه نکرده و نبوده ک درسته کنه یا پیگیر باشه
مدلش والا پشتش نگاه کردم متوجه نشدم اما رو کارتنش نوشته ال ای دی سینما3دی

بالا