آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: Error نامفهوم در ویندوز 8.1

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,842
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان و اساتید گرامی ؛

یک مدتی است که سیستم بنده یک مشکلی پیدا کرده که تابحال ندیده بودم

ویندوز من 8.1 نسخه Ultimate X64 هستش . تازگی وقتی میخوام از اینترنت استفاده کنم نمیشه . کنار ساعت ویندوز نشون میده که من به نت متصل

هستم ولی نمیتونم صفحه باز کنم . USER & Password داخل تنظیمات مودم ذخیره شده . حالا وقتی مودم رو خاموش و بعد روشن میکنم بعد از روشن

کردن و گذشت حدود 20 ثانیه یکدفعه یک صفحه سبز رنگ ظاهر میشه و یک سری Error هایی که شامل حروف و اعداد انگلیسی هستند نمایش داده میشه

مظمونش به این صورت هستش که میگه یک مشکل در Kernel ویندوز شما به وجود اومده . باید سیستم رو restart کنید . بعضی وقتا خودش اتوماتیک

ریست میکنه بعضی وقتا باید خودم دستی سیستم رو از روی کیس ریست کنم . بعد ویندوز بالا میاد . نمیدونم ایراد از درایور کارت شبکه است ؟ ایراد از

سوکت شبکه است ؟ ویندوز هم تعویض کردم . حدود 2 یا 3 روز درست بود و بعد دوباره اینجوری شد . حتی مودم رو هم تعویض کردم . مشکل حل نشد

به نظرتون میتونه ایراد از چی باشه ؟ میتونه ویروس باشه ؟ من آنتی ویروس NOD32 Smart Security 7 دارم و هر روز update میکنم .

در ضمن با کامپیوتر نمیتونم ازش اسکرین شات بگیرم . چون نه به نرم افزاری میتونم دسترسی داشته باشم نه چیزی . اگه لازم بود بگید با موبایل از

صفحه مانیتور عکس بگیرم بفرستم

ممنون از شما

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
دوست من یه تصویر قرار بده
ولی به احتمال زیاد BSOD داری
اگه صفحه آبی هست
ایراد هم به خاطر تداخل درایور یکی از سخت افزار هاته
یه نرم افزار تو انجمن گزاشتم نگاه کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

A_Salimi62

کاربر
2014-11-26
154
378
کنار ساعت ویندوز نشون میده که من به نت متصل

هستم ولی نمیتونم صفحه باز کنم

میتونه از تنظیمات پراکسی باشه... یکبار اینترنت اکسپلورر رو ریست کنید...internet opttion-->Advanced-->Reset

ک صفحه سبز رنگ ظاهر میشه و یک سری Error هایی که شامل حروف و اعداد انگلیسی هستند نمایش داده میشه

مظمونش به این صورت هستش که میگه یک مشکل در Kernel ویندوز شما به وجود اومده

صفحه سبز یا آبی؟(صفحه مرگ)

ترجیحا اگه ویندوز ارجینال نیست اتوماتیک آپدیت رو خاموش کنید...

بعضی وقتا خودش اتوماتیک

ریست میکنه

میتونه برنامه مخربی در استارت آپ باشه.. با msconfig برداریدش

میتونه ویروس باشه ؟ من آنتی ویروس NOD32 Smart Security 7 دارم و هر روز update میکنم .

احتمال زیاد داره...حتما فول اسکن کنید...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh
بالا