آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشکل خاموش و روشن شدن لحظه ای و پشت سر هم مادربرد GA-H61M-S2PV rev. 2.2

agh620

کاربر
2019-03-20
20
6
سلام دوستان یک مادربرد GA-H61M-S2PV rev. 2.2 هم اکنون بدستم رسیده و مادربرد بیرون از کیس است به محض روشن کردن مادربرد از طریق پین P.SW از پنل در عرض 3 ثانیه مادربرد روشن میشه و مجددا خاموش میشه و دیباگر در این لحظه بدون کد است و این خاموش و روشن شدن ثانیه ای پشت سر هم ادامه دارد (یعنی خاموش و روشن شدن داخل یک چرخه قرار می گیرد)...

به محض روشن شدن مادربرد VCORE , ولتاژ چیپ جنوبی و ولتاژ روی پنل Power sw هم 3.3 و صحیح است مادربرد کارت گرافیک آنبرد دارد DUAL BIOS است و هر 2 بایوس در آورده شده و پروگرام شدند نمی دونم مشکل کار در کجاست...

سلام

آقا من این مشکل رو دقیقا با همین مادربرد دارم

شما آیا تونستید مشکل اینو حل کنید؟

میشه یه شماره تماس بزارید تا من باهاتون تماس بگیرم؟

من پاور رو عوض کردم مشکل حل نشد

بایوس هم اپدیت کردم مشکل حل نشد

خواهشا یه شماره تماسی چیزی بزارید تا بیشتر راهنمایی بشم

از دوستان اگه کسی از اصفهان اینجاست و میتونه مشکل این مادربرد رو با هزینه ای اندک حل کنه خبر بده تا بیارم اصفهان
هزینه ش رو هم اعلام کنه
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghmb

jahanp30

کاربر
2020-04-09
1
2
32
سلام دوستان من هم همین مشکل رو دارم با این مادربورد فقط تفاوت اینجاست که مادربورد کامل کار میکند ویندوز نصب میشود و پس از مدت نامعلومی حدود 3-4 بعد خاموش و هی روشن و خاموش میشود پل جنوبی داغ نمیکند-بایوس پروگرام شده - ماسفت ها کاملا چک شده -خازن ها چک شده -(زمانی که سی ی یو روی برد هست 2تا از خازن ها بوق میزند ولی وقتی بر میداریم قطع میشود)سیلیکون -پاور -رم هم تعویض شده

و یه مشکل دیگه تو همین مین پیش اومد چند روز پیش یه پاور دیگه امتحان کردم و یه مقاوت که نفهمیدم چی بود کنار 24 پین ترکید الانم دنبالشم که ببینم چی بود رنگش هم توی برد سایت گیگابایت مشکی بود h61-rev2.2
لطفا راهنمایی

amir13711108

کاربر
2020-09-03
6
5
با سلام به همگی
برای من هم این مشکل با این مدل مادربرد پیش اومده.
کل قطعات (رم-سی پی یو- پاور) تعویض هم کردم مشکل حل نشد.
گفتن از بایوسه. دادم پروگرام کردن هر دوتا بایوس رو (دوال بایوس هستش این مدل) بازم درست نشد.
آخر سر گفتن که آی سی بایوس که مدلش هم mx 25l3206e هستش 2 تا بخر از اول پروگرم کنیم درست میشه.الانم سفارش دادم بیاد امیدوارم حل بشه مشکلش:yes:

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
سلام دوستان من هم همین مشکل رو دارم با این مادربورد فقط تفاوت اینجاست که مادربورد کامل کار میکند ویندوز نصب میشود و پس از مدت نامعلومی حدود 3-4 بعد خاموش و هی روشن و خاموش میشود پل جنوبی داغ نمیکند-بایوس پروگرام شده - ماسفت ها کاملا چک شده -خازن ها چک شده -(زمانی که سی ی یو روی برد هست 2تا از خازن ها بوق میزند ولی وقتی بر میداریم قطع میشود)سیلیکون -پاور -رم هم تعویض شده

و یه مشکل دیگه تو همین مین پیش اومد چند روز پیش یه پاور دیگه امتحان کردم و یه مقاوت که نفهمیدم چی بود کنار 24 پین ترکید الانم دنبالشم که ببینم چی بود رنگش هم توی برد سایت گیگابایت مشکی بود h61-rev2.2
لطفا راهنمایی

سلام . طبق توصیه دوستمون عکس بگیرید بزارید و دور مقاومت با محدودش و مشخص کنید تا بشه مقدارشو تایین کرد
در مورد خاموش شدن هم همون موقع توضیحی داده میشه

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
با سلام به همگی
برای من هم این مشکل با این مدل مادربرد پیش اومده.
کل قطعات (رم-سی پی یو- پاور) تعویض هم کردم مشکل حل نشد.
گفتن از بایوسه. دادم پروگرام کردن هر دوتا بایوس رو (دوال بایوس هستش این مدل) بازم درست نشد.
آخر سر گفتن که آی سی بایوس که مدلش هم mx 25l3206e هستش 2 تا بخر از اول پروگرم کنیم درست میشه.الانم سفارش دادم بیاد امیدوارم حل بشه مشکلش:yes:

سلام .اگه منظورتون کارکردن چند دقیقه و بعد ریستارت های مکرر هست بله مثل همین مشکله ولی اگه از لحظه استارت شروع به ریستارت مکرر میکنه نه همین مشکل نیست لذا لطفا تایپک جدا بزنید تا دوستان راهنمایی کنند .ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abdanan11
بالا