آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ارور E0 در مادربورد الایت مدل P33T-A REV 1

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

امیر حسین68

کاربر
2014-11-23
76
113
امل
با سلام خدمت اساتید محترم
بعد از ولتاژ گیری در تمام قسمتهای مختلف مادربورد هیچ مشکلی از بابت ولتاژ وجود نداشت حتی زمانی که رم از مدار جدا میکنم ارور رم وجود داره ولی زمانی که رم وصل میشه وباید گرافیک تصویر بده دیباگر ارور E0 نشون میده و تصویر هم ندارم از اساتید خواهشمندم راهنمای کنن با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با گرافیک و رم دیگه ای تست کردید ؟داخل اسلات گرافیک رو به دقت بررسی و تمیز کنید .باتری بکاپ رو تست و در صورت نیاز تعویض کنید .تنظیمات بایوس رو به حالت دیفال درآورده و اگه مقدور هست بایوس رو پروگرام کنید .حرارت پل شمالی رو بررسی کنید .موقع روشن کردن سیستم با دست روی پل شمالی فشار آورده و تست کنید .داخل اسلات رم رو هم بررسی کنید .
موفق باشید .

امیر حسین68

کاربر
2014-11-23
76
113
امل
P33T-A_v1.0b1.jpgکسی از دوستان میتونه راهمنمای کنه ای سی بایوس این مادربورد کجاست با تشکر

امیر حسین68

کاربر
2014-11-23
76
113
امل
با راهنمای دوستان مشکل E0 در دیباگر حل شد ولی چند بار که کد تصویر تو دیباگر داشتم ولی تو مانیتور تصویر نداشتم مادربورد با تینر تمیز کردم حالا ارور رم دارم یعنی DO وهمه ولتاژ هارو دارم هر کاری میکنم تصویر ندارم بایوس هم زدم ولی درست نشد از اساتید خواهش میکنم راهنمای کنن با تشکر

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
دوست خوبم تو مادربردهای الایت به هیچ کدی تو دیباگر اطمینان نکن چون خیلی مواقع کد D0 میدن اما کاملا سالم هستن و تصویر میدن. در ضمن کد D0 میتونه برای سردی لحیم ZIF CPU هم باشه موفق باشید
cpu رو هم تعویض کنید

امیر حسین68

کاربر
2014-11-23
76
113
امل
ممنون از راهنمای دوستان با تعویض cpu , ram وتعویض ایسی بایوس باز هم مشکل حل نشد و دوباره ارورE0 میده و وزمانی که گرافیک نسب میکنم تصویر ندارم فن گرافیک هم خاموشه در ضمن CPU روشن میشه ، لحیم سردی ZIF CPU چطوری بگیرم اگه باهیت اینکار رو انجام بدم بعضی از قسمتهای ZIF پلاستیکی هست یه مورد دیگه اینکه من از یه ایسی بایوس دیگه استفاده کردم و برنامه این مادر بورد رو پروگرام کردم ایا اینکارم اشتباه؟ منتظرم راهنمای اساتید هستم با تشکر

امیر حسین68

کاربر
2014-11-23
76
113
امل
ممنون از راهنمای دوستان با تعویض cpu , ram وتعویض ایسی بایوس باز هم مشکل حل نشد و دوباره ارورE0 میده و وزمانی که گرافیک نسب میکنم تصویر ندارم فن گرافیک هم خاموشه در ضمن CPU روشن میشه ، لحیم سردی ZIF CPU چطوری بگیرم اگه باهیت اینکار رو انجام بدم بعضی از قسمتهای ZIF پلاستیکی هست یه مورد دیگه اینکه من از یه ایسی بایوس دیگه استفاده کردم و برنامه این مادر بورد رو پروگرام کردم ایا اینکارم اشتباه؟ منتظرم راهنمای اساتید هستم با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا