آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن مادر برد گیگا مدل GA-M25L-s3 و کد c1

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
با سلام مادر برد فوق تصویر نمیده و روی کد c1 گیر میکنه کارهای انجام شده هم تعویض cpu رم و پاور شستشو اسلت cpu با اسپری خشک و همین طور رم بایوس رو هم مجدد پروگرام کردم که فکر نکنم اصلا ربطی داشته باشه تا جایی که میدونم کد c1 برای cpu باید باشه البته یک بوق ممتد با یک وقفه کوتاه هم میزنه دوستان اگه راهنمایی کنند سپاسگذار میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز شما ابتدا یه بار بدون سی پی یو تست کنین ببین بوق دوباره تکرار میشه؟(پایه های سوکت سی پی یو شکستگی، کجی، وجود نداشته باشد با لوپ نگاه کنید)
ولتاژ اسلت رم را چک کنید؟
چیپ شمالی را استارت بزنید ببین کد تغییر میکنه؟
اگه امیلاطور دارین بذارین وضعیت چراغ ها را اعلام کنین(نتیجه رو اعلام کنین)

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
چیپ شمالی را استارت بزنید ببین کد تغییر میکنه؟
ا)

سلام بدون سی پی یو بوق نمیزنه و کد d1 میزنه با دو تا سی پی یو تست کردم هردو همینه این قسمت رو متوجه نشدم چیپ شمالی رو چه جوری استارت بزنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
ببخشید متنم ناقص بود چیپ شمالی را فشار و بده و پاور کن ببین کد تغییر میکنه یا نه؟چیپ جنوبی وسی پی یو را هم همینطور؟چون این کدها غلط انداز هست،ولتاژهای نواحی مختلف را هم تست کنین

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
ببخشید متنم ناقص بود چیپ شمالی را فشار و بده و پاور کن ببین کد تغییر میکنه یا نه؟چیپ جنوبی وسی پی یو را هم همینطور؟چون این کدها غلط انداز هست،ولتاژهای نواحی مختلف را هم تست کنین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saroveh

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari

سلام این مادر برد یک چیپ بیشتر نداره و با فشار دادن چیپ هم تاثیری نداره من طبق تجربه قبلی که دارم کد c1 مال سی پی یو هست که یک ایرادی خود سی پی یو داره ولتاژ های کنار سی پی یو 1.5 ولت درستن باز هم ممنکنه ایراد از خود سی پی یو باشه دو تا دارم که هر دو تا همین کد رو میزنن فردا از همکارم یک سی پی یو سالم بگیرم و تست کنم تا ببینم چی میشه با تشکر

aghajoon-2

کاربر vip
کاربر
2013-09-16
83
226
www.PersianRepair.ir
سلام و درود.
بوق ممتد و تک بوق مربوط به گرافیک میباشد با این حال شما رم را خارج نموده و ببینید که بوق تغییر میکند یا نه و اعلام فرمایید.
با توجه به تجربه ی من این مادربرد اکثرا ایراد چیپست دارد و باید ریبال یا ریسولد گردد.
اعلام نتیجه فرمایید.
موفق باشید

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
یا سلام،
دوست عزیز فکر میکنم توی عنوان مدل مادربورد رو اشتباه نوشتین و درستش M52L-S3 باشه
موفق باشید

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام و درود.
بوق ممتد و تک بوق مربوط به گرافیک میباشد با این حال شما رم را خارج نموده و ببینید که بوق تغییر میکند یا نه و اعلام فرمایید.
با توجه به تجربه ی من این مادربرد اکثرا ایراد چیپست دارد و باید ریبال یا ریسولد گردد.
اعلام نتیجه فرمایید.
موفق باشید
سلام با رم و بدون رم هیچ فرقی نداره کد و بوق تغییری نمیکنه این مادر برد تک چیپ هست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا