آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کند شدن هارد 500 وسترن

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
یه هارد ۵۰۰GB ساتا مدل wd دارم سرعت خواندن و نوشتن خیلی پایین هست با برنامه های HDD Regenarator ، HDAT2 تست کردم هیچ گونه بدسکتوری نداره حتی کل هارد رو فرمت کردم و از نو پارتیشن بندی کردم ولی باز هم مشکل حل نشد.هارد ذیسک به تنهایی روی سیستم وصل هست و در کنارش هیچ هاردی نیست و فرمت پارتیشن ها ntfs هست حتی روی سیستم دیگه ای هم تست کردم باز هم همین مشکل رو دارم. فقط تو رو خدا بگین که باید چکار کنم تا مشکلم حل بشه راهنمایی کنید ممنون میشم.منتظر جوابتون هستم

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
پاسخ : کند شدن هارد دیسک

با سلام خدمت شما همکارعزیز

هارد شما نو هست یاکارکرد؟اگرکارکرد هست چندمدت ازش استفاده کردین؟
هارد شرکتی 32m هست یا 64m معتبر؟از اول همین مشکل را داشتین یا الان بوجود آمد؟
در ضمن نوع پاور و مادربرتون را اعلام بفرمایین تا دوستان راهنمایی کنند./.سپاس

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

روی هارد چیزی به عنوان 32m یا 64m نیست.این سیستم نو از همکاران دیگه گرفتن و حدود 2-3 ماه استفاده از سیستم به این مشکل برخورده.پاور asus و مادربورد گیگابایت هست.دوستان من روی سیستم دیگه ای هم تست کردم ولی باز هم همین مشکل رو داره

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan

احتمالات ممکن:
فریموویو،پورت ساتا (شکستگی یا لحیم سردی پایه ها)،دیسکانتکیhpu،آی سی آمپلی فایر،نازک شدن هد
با این تفاسیر پی سی بی از مدیا جدا کنین برد را سشتشو بدین وروی آی سی بافر از پشت که در هاردها سیگیت به صورت سفید رنگ مربعی شکل می باشد هیت فشاری بگیرین
و پایه های چیپ را قشنگ هیت بگیرین.
ولی اگر گارانتی داره استفاده کنید(موفق باشین)

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

امکان داره با عکس یه توضیح مختصری بدین ممنون میشم.کدوم رو شستشو بدم؟؟

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688

یه برنامه هست که باید با اون هاردت رو aline کنی تا سرعتش خوب بشه تو همین سایت هم برنامش هست سرچ کن افزایش سرعت هاردهای وسترن. فکر کنم هاردهای وسترن سبز خیلی این مشکل رو دارن

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

اگه لینک دانلود این برنامه رو واسم بذارین ممنون میشم.منتظر هستم

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

لینک های پست اول کار نمیکنه (دانلود نمیشه)از پست 7 اون فایل iso با حجم 22 مگابایتی دانلود کردم درست دانلود کردم؟اون خود برنامه ای که گفتین هست؟میخوام فقط اون هارد مشکل به سیستم وصل کنم آیا باز هم نیاز به جامپر هست یا نه؟میشه لطف کنید آموزش اون هم به بنده بدین ممنون میشم.با چه ویندوزی پارتیشن بندی کنم؟درضمن اگه تمام مراحل پارتیشن رو پیش رفتم آیا نیازی به نصب ویندوز هست یا نه؟ایجاد پارتیشن و فرمت پارتیشن ها کجا انجام بدم؟؟ممنون میشم هر چه زودتر بهم جواب بدین

آخرین ویرایش:
بالا