آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: استارت لحظه ای پاور گیرین 550W مدل GP450S4-2T

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام

این آی سی 5 پایه و یا 8 پایه عملکردهای زیر را شامل میشود:

M51.jpg

[hide]

این نیمه هادی مدار یکپارچه برای بازنشانی انواع مدارات منطقی مانند پردازنده ها بوده و از ویژگیهای آن تنظیم ولتاژ تشخیص با اضافه کردن مقاومت خارجی است. که با یک مدار تاخیر و با اضافه کردن یک خازن خارجی برای ارائه زمان عقب ماندگی مورد نظر را میسر میکند.
و از برنامه های کاربردی گسترده، از جمله مدار آزمایش باتری، مدار تشخیص سطح و تبدیل و ذخیره سازی شکل موج مدار بهره میگیرد.
[/hide]

TTL

کاربر
2009-01-24
18
75
اراك
:confusion:با تشکر از راهنمایی خوبتون ممکنه ایراد پاور از این آی سی باشه:confusion:

آخرین ویرایش:

jimston

کاربر
2012-01-06
18
18
دیود های قدرت روی هیتسینگ را بیرون از مدار چک کن ببین سالم هستند یا نه.ماسفت های ورودی روی هیتسینگ را هم بیرون از مدار تست کن.خازنی که به سیم بنفش هست را عوض کن حدود 470uf.اگر نشد در اخر باید 2 خازن ورودی 200 ولت ورودی را عوض کنی.

saeedghasemi

کاربر
2013-08-21
108
261
با سلام
من از این مدل حرابی زیاد دیدم. اگر مدار رو کامل دشارز کنی .بلافاصله روشن میشه و اگه بدون کشیدن سیم برق خاموشش کی دیگه روشن نمیشه من اکثر خازن ها رو تعویض کردم .خیلی هم جستجو کردم نتونستم خرابی روپیدا کنم.البته بعد از روش شدن سیم نارنجی 1.8 ولت داشت . پاور گود صفر بود.اگه کسی راه حلی داره ثواب داره کمک کنه. ممنون میشم.

TTL

کاربر
2009-01-24
18
75
اراك
با تشکر از شما دوست عزیز تمامی دیود ها و ترانزیستور های قدرت چک شده و سالم هستند خازنها هم همینطور من فکر میکنم از ای سی پنج پایه که دوستمون REZA اشاره کرد باشه​

TTL

کاربر
2009-01-24
18
75
اراك
با تشکر از شما دوست عزیز منم به همین نتیجه رسیدم اما متاسفانه این آی سی رو اینجا تو اراک گیر نیاوردم میتونم از فروشگاههایی که داخل سایت هست اینترنتی خرید کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا