آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست راهنمایی در مورد روشن شدن چراغ check در پراید

poplin

کاربر
2014-10-04
60
258
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
نمیدونم تاپیک رو در قسمت مرتبط به سوالم باز کردم یا نه .بهرحال اگه اشتباهی سر زده عذر میخوام.
و اما سوال؟
دوستان چند روز پیش پراید 111 ثبت نامی رو از نمایندگی تحویل گرفتم و تا خونه باهاش اومدم و بدلیل مسافرت تو این چند روز استفاده ای ازش نداشتم تا امروز که اومدم روشن کردم و دیدم چراغ check در صفحه کبلومتر خاموش نمیشه و به رنگ زرد روشنه. با دوستی تماس گرفتم گفت احتمالا ماشین نقص فنی داره!
و از اونجایی که بنده هیچگونه اطلاعات کافی راجب به مسایل فنی ندارم خواستم دوستان و اساتید بخش خودرو راهنمایی لازم رو بفرمایند که این ایراد از کجا می تونه باشه ؟ با توجه به اینکه ماشین نو است آیا ایراد موتوری است یا نه؟
با تشکر

ساخر

کاربر vip
کاربر
2012-05-18
181
698
ایران
با سلام بطور ساده روشن شدن چراغ چک دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که با دستگاه دیاک ،عیب مشخص و رفع خواهد شد . به طور مثال ایراد فن.یا انژکتور.یا سولفاده شدن سوکتها که خیلی شایع است. که با دستگاه دقیقا محل عیب مشخص خواهد شد. با تشکر

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
نمیدونم تاپیک رو در قسمت مرتبط به سوالم باز کردم یا نه .بهرحال اگه اشتباهی سر زده عذر میخوام.
و اما سوال؟
دوستان چند روز پیش پراید 111 ثبت نامی رو از نمایندگی تحویل گرفتم و تا خونه باهاش اومدم و بدلیل مسافرت تو این چند روز استفاده ای ازش نداشتم تا امروز که اومدم روشن کردم و دیدم چراغ check در صفحه کبلومتر خاموش نمیشه و به رنگ زرد روشنه. با دوستی تماس گرفتم گفت احتمالا ماشین نقص فنی داره!
و از اونجایی که بنده هیچگونه اطلاعات کافی راجب به مسایل فنی ندارم خواستم دوستان و اساتید بخش خودرو راهنمایی لازم رو بفرمایند که این ایراد از کجا می تونه باشه ؟ با توجه به اینکه ماشین نو است آیا ایراد موتوری است یا نه؟
با تشکر

سلام- دوست عزیز چون ماشینت گارانتی داره به یکی از نمایندگی های مجاز مراجعه کن مشکلت انشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاء الله حل میشه

بالا