آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: گرافیک گیگا بایت 256MB 8400GS مشکل تصویر برفکی داره

B4K

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-02-08
621
1,884
ر یــــــو

سلام یه گرافیک گیگابایت 256MB 8400GSدی دی ار 2 دارم تصویر برفکی هست ؟

پیوست‌ها

• 69.8 کیلوبایت بازدیدها: 114
  • 67.8 کیلوبایت بازدیدها: 111

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
با اجازه همکار بزرگوارم
همانطور که به درستی همکارمان فرمودند در اغلب موارد ایراد از لحیم سردی یا به عبارتی از قلع مردگی چیپ است
ولی قبل از اینکه برید به سراغ چیپ ، برای اطمینان بیشتر بهتر است حسابی برد را نگاه کنید که سلف پریدگی و قلع مردگی نداشته باشد . خازن ها و فت ها نیز چک شود در غیر اینصورت باید برید سراغ چیپ و با bga ریبال کنید که ارزش ندارد
البته با هیتر و مایع فلکس میتوان هیت داد و بعد شستشو داد و چک کرد و احتمال دارد درست شود ولی زیاد قابل اطمینان نیست و احتمال برگشت دارد باز هم بستگی به مهارت و دقت و تمیزی کار دارد که کار خوب درآید
موفق باشید

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با تشکر از شما جناب امجدی عزیز
ولی من گرافیک یا مادربردهای که مشکل چیپ داشتن با هیت 6 دقیقه ای جواب گرفتم وحداقل 1 سالی میشه بدون مشکل کار میکنه برگشتن چیپ بیشتر در نوت بوک ها زیاد اتفاق می افتد

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با تشکر از شما جناب امجدی عزیز
ولی من گرافیک یا مادربردهای که مشکل چیپ داشتن با هیت 6 دقیقه ای جواب گرفتم وحداقل 1 سالی میشه بدون مشکل کار میکنه برگشتن چیپ بیشتر در نوت بوک ها زیاد اتفاق می افتد
با درود
دوست بزرگوارم ، شما درست میفرمایید بنده هم بسیار از این روش استفاده میکنم و خدا را سپاس تا الان به مشکل بر نخوردم اگر کار با دقت و مهارت و تمیز انجام شود از bga هم بهتر است ولی قلق و ظرافت خاص خود را دارد
ولی ما باید خیلی با احتیاط به کاربران اعلام کنیم چون نمیتوان در انجمن سطح علمی کاربران و همکاران و دوستان را به درستی سنجید به خاطر همین باید موارد احتمالی را اعلام کنیم تا منجر به خسارت نشود
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غفور

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با درود
دوست بزرگوارم ، شما درست میفرمایید بنده هم بسیار از این روش استفاده میکنم و خدا را سپاس تا الان به مشکل بر نخوردم اگر کار با دقت و مهارت و تمیز انجام شود از bga هم بهتر است ولی قلق و ظرافت خاص خود را دارد
ولی ما باید خیلی با احتیاط به کاربران اعلام کنیم چون نمیتوان در انجمن سطح علمی کاربران و همکاران و دوستان را به درستی سنجید به خاطر همین باید موارد احتمالی را اعلام کنیم تا منجر به خسارت نشود
موفق باشید

با تشکر از شما
اگر امکانش هست مهارت های خودتون را در زمنیه هیت،ریسولد،ریپلیس به صورت سنتی در غالب کلیپ در انجمن قرار بدین تا دوستان دقیق تر و بهتر قلق چیپ را بگیرن

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با تشکر از شما
اگر امکانش هست مهارت های خودتون را در زمنیه هیت،ریسولد،ریپلیس به صورت سنتی در غالب کلیپ در انجمن قرار بدین تا دوستان دقیق تر و بهتر قلق چیپ را بگیرن
با درود
شما لطف دارید . با وجود اساتید در انجمن من چیزی برای گفتن ندارم . ولی چشم سعی میکنم در این مورد در فرصتی دیگر ویدئو تهیه کنم و آپلود کنم
البته فکر کنم همکاران قبلا آپلود کرده باشند یه نمونه ریبال هم خودم آپلود کردم ولی ویدئو از بنده نبود
اگر عمری باقی باشه ، به روی چشم
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غفور

Vahid.f312

کاربر
2013-03-14
212
638
با سلام
دوست من به نتیجه مطلوب، با توجه به راهنمایی اساتید گرامی رسیدید؟؟
لطفا اطلاع رسانی کنید :friendly_wink:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: B4K
بالا