آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خواندن CD و نخواندن DVD

physicallest

کاربر
2014-12-09
1
1
سلام خسته نباشید به یک مشکل جدی برخوردم ... من یه dvd ROM سونی مدل dru-190a ata دارم .. وقتی ویندوز xp نصب می کنم مشکلی نداره و سالم کار می کنه اما وقتی ویندوز seven نصب می کنم اصلا کار نمی کنه... سیستم می شناستش اما کار نمی کنه انواع ویندوز seven هم امتحان کردم اما توفیقی نکرد درایورشم آپیدت کردم لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
پاسخ : مشکل با dvd rom

سلام
ببینید دوست عزیز وقتی عنوان تاپیک را رعایت نمی کنید و اشتباه می نویسید افراد خیلی کمتری هم به تاپیک سر می زنند! شما هم در عنوان مشخص نکردید مشکل چیست و فقط نوشتید مشکل در حالی باید در حد دو سه کلمه مشخص کنید چه مشکلی دارید. درضمن نه برند را مشخص کردید و نه مدل را ....
باید در عنوان حتما این موارد رعایت شود. و جالبه با اینکه من تاپیک آموزش نوشتن عنوان را اجباری کردم باز هم نخوانده بعضی کاربرها آن را می بندند و قوانین را رعایت نمی کنند

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
پاسخ : مشکل با dvd rom

سلام خسته نباشید به یک مشکل جدی برخوردم ... من یه dvd ROM سونی مدل dru-190a ata دارم .. وقتی ویندوز xp نصب می کنم مشکلی نداره و سالم کار می کنه اما وقتی ویندوز seven نصب می کنم اصلا کار نمی کنه... سیستم می شناستش اما کار نمی کنه انواع ویندوز seven هم امتحان کردم اما توفیقی نکرد درایورشم آپیدت کردم لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم
درود
دوست عزیز مطلب دوم اینجاست که محل پست خودتون را در قسمت مشاوره زده بودید که منتقل شد
برند و مدل دقیق هم باید بنویسید
لطفا قوانین را رعایت کنید تا اخطار نگیرید
عنوان شما ویرایش شد و منتقل شد
برای راهنمایی هم عرض کنم با DVD دیگری غیر از ویندوز تست بگیرید
کما اینکه با توجه به توضیحات شما این احتمال وجود دارد که قسمت خواندن DVD دستگاه شما معیوب شده باشه( اگر CD را میخونه و DVD نمیخونه اپتیک خوندن DVD خراب شده
میتوانید برای اطمینان اپتیک را تمیز کنید و یا پتانسیومتر مربوط به اپتیک را تنظیم کنید
ضمنا وقتی ویندوز نصب شد ( Xp یا 7) در محیط ویندوز هم تست بگرید ببینید به چه صوت می باشد

بالا