آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: reboot شدن لپ تاپ سامسونگ np300e5z قبل از بوت شدن

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
مادربرد ،مخصوصا اسلاتهای رم رو کاملا و با دقت شستشو داده و خشک کنید .از نظر ظاهری کلیه قطعات رو با صبر و حوصله بررسی کنید .حرارت قطعات رو با دست چک کنید .پایه های قطعات رو از نظر سولفاته شدن بررسی و رفع نمائید .آی سی صدا و LAN و همچنین اگه کارت ریدر داره چیپ اون و همچنین پایه های مربوط به خود کارت ریدر رو بررسی کنید .اگه لپ تاپ برا مشتری هست ،علت این اتفاق رو بپرسید و اینکه چطور دچار این وضعیت شده ،شاید کمکی کنه .
موفق باشید .

meherzi

کاربر
2014-11-09
49
81
سلام دوست عزیز
با دیباگر تست کن ببین چه کدی بهت میده؟؟!!

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
دوست عزیز این مشکل فقط توی لپ تاپ سامسونگ اتفاق می افته که اصطلاحا به این حالت overflow مموری میگن . لطف کنید باطری لپ تاپ رو جدا کنید و رم دستگاه رو تعویض کنید بعد دستگاه رو روشن کنید این مشکل برطرف میشه بعد رم خود دستگاه رو قرار بدید و تمام مشکل حل میشه

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
این مورد رو هم تست میکنم.اینپ بگم دوستان احتمال گراف کمه چون اصلا فکر کنم گرافیک نداره بعد اگه از گرافیکه چرا تو بایوس که میرم ریست نمیکنه؟

navid.hekmat

کاربر
2012-09-20
27
43
سلام دوست عزیز.
من این مشکل رو توی لپ تاپ ایسوس داشتم .
کلا کنترل کننده ی ورودی و خروجی های پر سرعت پل جوبیه. یا اگر تک پله که باید تک پل رو ریسولد کنی.
یه بار هم این مشکل رو داشتم که زمانی که میخواست دیوایس ها رو بشناسه خاموش میشد. که مشکل از آی سی lan بود.
البته مشکل دستگاه شما همون اولیه است.
لطفا خبرشو بهم بدید. مرسی

mohamad75

کاربر
2015-02-10
1
0
سلام..لپ تاپ منم همین مدله ولی الان چن وقتیه با باتری روشن نمیشه فقط باید ب شارژر وصل باشه تا بالا بیاد..مشکل از باتریه یا سخت افزاری؟؟:jaded:

بالا