آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم اتصال وایرلس مودم تی پی لینک

bagol

کاربر
2012-03-15
24
40
با سلام خدمت دوستان گرامی من یک مودم تی پی لینک 8901 دارم فقط با کابل لن میتونم وصل بشم و وایرلس آن چه در لپ تاپ و چه در گوشی شناسایی شده و پسورد میخواد ولی پسورد که میدم پیغام عدم اتصال میده وکانکت نمیشه در گوشی هم پیغام (ذخیره شد ) میده و بقیه مراحل مثل بدست آوردن آی پی و اتصال را انجام نمیده دوستان لطفا راهنمایی کنند .

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام

دوست عزیز مودم رو یکبار ریست کنید و دوباره کانفیگ کنید

اگه مشکلت بر طرف نشد مودم رو فلش کنید

موفق باشید

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
باید مودم رو باز کنی بعد روی برد مودم یک ای سی 8 پایه هست که معمولا از بقیه ایسی ها بزرگتره سپس اونو از برد جدا کنی

برنامه مربوط به مودمتون رو از سایت دانلود و از طریق پروگرامر تزریق کنید به ای سی

موفق باشید

davodpor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-03-24
237
1,534
ايران
کانفیگ کردم نشد چطوری فلش کنم
باسلام دوست عزيز
اين تست هم انجام دهيدبراي وايرلس پسورد نزار ودر حالتOPENقرار بده اگر كانكت شد اطلاع دهيد تا راه دستي انرا ذكر كنم

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
با سلام خدمت دوستان گرامی من یک مودم تی پی لینک 8901 دارم فقط با کابل لن میتونم وصل بشم و وایرلس آن چه در لپ تاپ و چه در گوشی شناسایی شده و پسورد میخواد ولی پسورد که میدم پیغام عدم اتصال میده وکانکت نمیشه در گوشی هم پیغام (ذخیره شد ) میده و بقیه مراحل مثل بدست آوردن آی پی و اتصال را انجام نمیده دوستان لطفا راهنمایی کنند .
طبق گفته دوستمون شما پسورد نزار ببین کانکت می شن یا نه
اگه مودم رو حالت Bridging بزاری یعنی کانکشن درست کرده باشی واسه کانکت شدن طبیعتا wifi نخواهی داشت
اگه رو حالت PPPoE گزاشتی یعنی اتوماتیک هستش و با روشن کردن موردم به اینترنت وصل می شی
چک کن نوع security رو چی گزاشتی چون بعضی دیوایس ها ساپورت نمی کنن
بزار رو WEPیا WPA
موارد بالا رو که انجام دادی جهت اطمینان
اسم SSID رو هم عوض کن چون تنظیمات قبلی به توجه به SSID قبلی رو حافظه دیوایس هات مونده

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز مودم ها این جور مواقع اکثراً با آپدیت کردن فریمویو از داخل خودم مودم جواب میدهد،ناگفته نماند اولاندش وایرلس را بدون رمز امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید.موفق باشین

bagol

کاربر
2012-03-15
24
40
سلام بدون رمز کانفیگ کردم باز هم مشکل وجود داره در ضمن مودمو باز کردم بک آی سی کنار قطعه کریستال خیلی داغ میشه مشکل از اون آی سی نیست؟

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام

عکسهای باکیفیت از زیر و روی برد مدارچاپی آن قرار بده تا راحت تر راهنمایی بگیری
آن نیمه هادی که داغ میکند روی عکس علامتگذاری کن و شماره فنی آنرا بنویس

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
با دستگاه های مختلف، تست کردین و با هیچ کدوم وصل نشد؟ گاهی اوقات اگر برد وایرلس کم شده باشه حالا چه شما دور باشید از دستگاه و چه آنتن دستگاه قطع شده باشه یا مدارش مشکل پیدا کرده باشه باز هم ارور اتصال میده. حتی ممکنه تعداد خطهای آنتن هم 4 تا باشه ولی وصل نشه به علت ضعیف بودن سیگنال.
برای تست این مورد هم میتونید گوشی رو تا حد امکان به مودم نزدکی کنید و مجدد تست کنید.
فقط فراموش نکنید که با چند دستگاه تست کنید.

بالا