آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بعد از دیدن لوگوی ویندوز سیستم دوباره ریست میشه.

مینا مهوند

کاربر
2014-10-06
43
52
سلام دوستان

من سیستمی دارم که تقریبا 1ماه پیش ویندوزش رو عوض کرده بودم و مشکلی نداشت تا اینکه امروز وقتی روشنش کردم تا صفحه لوگو ویندوز پیش میره ولی دوباره ریست میشه.آیا ویندوز پریده؟ راهی جز نصب دوباره ویندوز دارم؟درباره برنامه NORTON که از ویندوز ایمیج میگیره کسی راهنمایی میکنه لطفا!!!!!!!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
شما از روی SAFE MODE ویندوز رو بیارید بالا ببینید انجام میشه یا نه

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
ضمنا برای بکاب گرفتن از ویندوز از برنامه زیر استفاده کنید بعد ار نصب کردن ویندوز و نصب برنامه های دلخواه با استفاده از این برنامه ایمیج بگیرید
[h=1]Acronis True Image Premium[/h]
موفق باشید
[h=1]
[/h]

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
احتمالا ویندوز دچار مشکل شده شما ویندوز جدید رو نصب کنید و بعد یک ایمیج از ویندوز بگیرید و اگه با همچین مشکلاتی مواجه شدید
با استفاده از همون ایمیج ریکاوری کنید

موفق باشید

مینا مهوند

کاربر
2014-10-06
43
52
این نرم افزاری رو که شما زحمت کشیدید معرفی کردید بهتره یا Norton ghost یه سایت راهنمایی برای نحوه نصب و تنظیمات برنامه سراغ دارید؟

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
304
great iran
با سلام.هارد رو هم تست کنید بعضی مواقع در صورت بدسکتور داشتن هارد ویندوز به طور کامل بوت نمیشود.

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سلام دوستان

من سیستمی دارم که تقریبا 1ماه پیش ویندوزش رو عوض کرده بودم و مشکلی نداشت تا اینکه امروز وقتی روشنش کردم تا صفحه لوگو ویندوز پیش میره ولی دوباره ریست میشه.آیا ویندوز پریده؟ راهی جز نصب دوباره ویندوز دارم؟درباره برنامه NORTON که از ویندوز ایمیج میگیره کسی راهنمایی میکنه لطفا!!!!!!!!!!

این جور نرم افزار ها زمانی جواب می دن که شما ویندوز سالمی داری
چک کن ببین آخرین باری که ویندوز سالم بود نرم افزار خاصی نصب کردی ؟
سیستم رو هم ریست کن چند بار f8 بزن تو لیست باز شده گزینه last know god configuration رو بزن
اگه اومد بالا و system restore فعال بود بزن رو چند روز قبل

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
باسلام
ببینید اگه سیستم شما تا لوگو بالا میاد و به محض ظاهر شدن ریست بشه احتمالا خرابی سخت افزاری زیاده شما ابتدا کابل های هارد رو در بیارید پیغامی مبنی بر نبودن هارد ظاهر میشود آیا بازم ریست میکند یا می ایستد اگه آره به احتمال زیاد رم مشکل دارد

بالا