آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نداشتن تصویر با وجود داشتن بک لایت در لپ تاپ hp مدل 4520s

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
در لپ تاپ فوق دستگاه روشن شده و بک لایت هم در مانیتور وجود دارد.ولی تصویر نداریم نه در خروجی vga نه در مانیتور.بایوس زده شده و رم و سی پی یو هم چک شده.بگفته مشتری قبل از این اتفاق یکبار تصویر شطرنجی شده است.چیپ گرافیک از نوع ATI میباشد.با فشار بر روی چیپ و هیت مختصر باز هم ایراد بر جای خود باقیست.

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با توجه به توضیحات شما اشاره کردین 80درصد مراحل را نزدیک شدین .
حالا که شما هیت دادین قشنگ ریسولدش کنین طوری باشه که مایه به صورت حبابی از چهار طرف چیپ نمایان شود

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
به نام خدا
درود بر شما که دوست عزیز که نتیجه کار خود را بیان فرمودید .
نکته ای که دوستان و اساتید محترم باید به آن توجه نمایند این است که ، ریسولد و کار کردن روی چیپ باید برای آخرین مرحله باشد .
دوست عزیز لطفا" این تجربه خود را در بخش تجربیات منعکس نمایید تا بخش مربوطه پر بارتر گردد .
با تشکر.

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
mosaffa جان اولا دانشت به جمع تجربه تعمیرکاران اضافه کن
ثانیا چه طورشد به فکرتمیز کردم فلت افتادی تا به این نتیجه مطلوب برسی؟

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
اقا غفور عزیز با توجه به وجود بکلایت و اینکه تا وقتی سوکت فلت به مین برد وصل بود تصویر در خروجی vga نمیومد.کابل فلت رو از مادر برد جدا کردم و تصویر تو مانیتور فرعی اومد.خوب نتیجه اخلاقی مشکل کثیفی احتمالی فلت بود.

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سلام وادب
اقا غفور عزیز با توجه به وجود بکلایت و اینکه تا وقتی سوکت فلت به مین برد وصل بود تصویر در خروجی vga نمیومد.کابل فلت رو از مادر برد جدا کردم و تصویر تو مانیتور فرعی اومد.خوب نتیجه اخلاقی مشکل کثیفی احتمالی فلت بود.
درود خدا بر تو و تمام همکارانی که نتیجه رو اعلام می کنند
لطفا در بخش تجربیات قرار دهید

بالا