آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تصویر ندادن لپ تاپ asus k42j

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان و همکاران عزیر لپ تاپ با مشخصات فوق به دستم رسیده که اصلا تصویر نمیده لطفا راهنمایی بفرمایید

کارهای انجام شده
شست و شوی برد با تینر
هیت کشی نرم
باتری بکاپ تست شد
بایوس هم از وب سایت دانلود کردم زدم فایل بایوس خودش 4 مگابایت بود ولی از سایت دانلود کردم 2 مگ بود بعد دوباره رید کردم ای سی رو چهار مگ بود
خروجی vga چک شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
باطری بکاپ رو در اوردم و برد لپ تاپ رو به منبع تغذیه وصل کردم که خود به خود بدون باطری بکاپ استارت میخورد باطری بکاپ رو هم سه بار عوض کردم ولی مشکل حل نشد که همه باطری ها 3 ولت کامل داشتند باطری بکاپ رو در اوردم و برد رو به منبع تغذیه وصل کردم که طبق معمول استارت خورد با کلید پاور لپ تاپ رو خاموش کردم و یه باتری بکاپ که ولتاژش 2.65 بود گذاشتم و پور کردم در کمال نا باوری لپ تاپ تصویر آورد خاموش کردم و باتری 3 ولت گذاشتم بازم روشن نشد همون 2.65 رو گذاشتم عین ساعت تمام عصر رو کار کرد

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
دوست عزیز بایوس رو با فایل های موجود در انجمن پروگرم کردی؟
اگه انجام ندادی باطری بک آپ رو در بیار و برو تو لینک پائین و ببین کدوم بایوس مال لپ تاپ شماست و پروگرم کن.
نتیجه رو هم اعلام کن.

http://www.irantk.ir/irantk28513/

sonic2

کاربر
2012-08-16
169
458
سلام دوست عزیز
حتما از فایل داخل انجمن استفاده کن
فایلی که داخل سایت asus هست آپدیت هست نه فایل کامل بایوس
اگه فایل تو انجمن نبود مدل دقیق مادربرد رو بنویسید تا بزارم

آخرین ویرایش:

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
مشکل حل شده دوستان

خوشحالم که مشکلتون حل شده دوست خوبم.
لطفا شرح بدید که مراحل طی شده برای تعمیر چیبوده و همچنین تجریتون رو تو تجربیات همکاران (لینک زیر) قرار بدین.
با تشکر.

http://www.irantk.ir/irantk46443

آخرین ویرایش:

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
حل شد با این روشباتری بکاپ که ولتاژش 2.65 بود گذاشتم و پور کردم در کمال نا باوری لپ تاپ تصویر آورد خاموش کردم و باتری 3 ولت گذاشتم بازم روشن نشد همون 2.65 رو گذاشتم عین ساعت تمام عصر رو کار کرد و بعد تحویل مشتری داده شد

بالا