آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نمایان شدن علامت بر روی آیکن lan

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی
چند وقته این مشکل برام جای سوال شده که علامت تعجب زرد رنگ بر روی آیکن لن چی می باشد
فقط بر روی یکی از مودم هام وجود که مطئنم از مودم است چون با مودم دیگر آیکن مشکلی ندارد جواب می دهد
خیلی ممنون میشوم که بتونم به جواب دقیقتر برسم با هنکاری شما دوستان عزیز ،امروز این آیکن خیلی اعصابم رو خورد کرده با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
سلام
جسارتا سوالتون خیلی مبهمه
lan برای لپ تاپ یا کامپیوتر پی سی؟
مودمتون چیه ؟
مودم دیگه گذاشتی دیگه علامت نمیده ؟؟
یه کم واضح تر سوال بفرمایید
:yes:

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
با سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی
چند وقته این مشکل برام جای سوال شده که علامت تعجب زرد رنگ بر روی آیکن لن چی می باشد
فقط بر روی یکی از مودم هام وجود که مطئنم از مودم است چون با مودم دیگر آیکن مشکلی ندارد جواب می دهد
خیلی ممنون میشوم که بتونم به جواب دقیقتر برسم با هنکاری شما دوستان عزیز ،امروز این آیکن خیلی اعصابم رو خورد کرده با تشکر
از شما دیگه بعیده غفور جان!
یه توظیح می دادی حداقل
علامت های آیکون کارت شبکه معرف حالاتی هستند
مثلا time out و این حرفا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غفور

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
هم قطاریه عزیز،اگر از diagnostic یا repair ویندوز استفاده کنی معمولا دلیل رو میگه!انجام دادین؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غفور

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

دوست عزیز خوب شما پورتت سالمه فقط با این مودم مشکل داری پس ربطی به سیس نداره یه کلید ریست هست برا مودمته سه تا شیش ثانیه نگه دار و دوباره ران ویزاردش کن و تو تنظیماش دقت کنید پر توان باشید.

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با تشکر از دوستانو همکاران گرامی
راستشوبخوایی من بابت توضیحاتی کوتاهی که کردم عذرخواهی می کنم چون دیروز تا شب خیلی درگیر بودم(یعقوب جان ،آریاکورش جان،عرفان جان و گزینه آخری مسرور جان)
راستش احساس میکنم این طوری توضیح بدهم بیشتر به مشکل نزدیک تر بشین :
با مودم فوق چندین بار کانفیگ کردم همه چی اوکی بود ولی تنها مشکل بنده این بود که بعد رمز برای وایرلس میدادم قبول میکرد ولی هنگام کانکت شدن موقع وارد کردن رمز که میشد میگفت pin را وارد کن تا وارد میکردم میگفت اشتباه است ولی بدون رمز اینترنت داشتم اینقد و تا خواستم دوباره کانفیگ کنم علامت زرد رنگ که نشان میدهد و وارد کانفیگ نمیذاره بشم.
مودم ریست شد_چند ساعت خاموش و دوباره روشن کردم _فک کردم از لن است مجددا نصب کردم _ویندوز 7 xp هر دو همین بود متوجه شدم از خو مودم است ولی به لن که آیپی میدم علامت میره ولی فقط trance داره و recive نداره با تشکر از دوستان گرامی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sam21

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
شما

Authentication Type
رو بزار رو WPA
Use WPS رو هم بزار رو no

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

دوست عزیز شما پس رو بریج گزاشتید و در حالت pppoeنیست در هر صورت شما بعد از run wizardمقادیر رو 0-35 بزار و لطف کن از حالت بریج در بیار و رو پی پی پی او ای هم تست کن و پسوردو تو خوده مودمت بده البته اول ریست کن موفق باشید.

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
بنده همیشه جهت کانفیگ مودم، یوزر و پسورد را تو خودم ست میکنم،ریست هم کردم،یه یک روز هم خاموش گذاشتمش ولی فایده نداشت

بالا