آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ریست درنصب ویندوز فوجیستو V3515

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
به نام خدا
باعرض سلام
لپ تاپ فوق درهنگام نصب ویندوز در مرحله اول نصب به صفحه آبی میره و ریست میشه هرویندوزی رو تست کردم در xp صفحه آبی (عکس پیوست) رو میده در ویندوز سون و ایت صفحه آبی نوشته مشکل سخت افزاری داره
رمها عوض شد فرقی نکرد هارد هم تست کردم کاملا سالمه رو سیستم دیگه بدون مشکل ویندوز نصب شد
لطفا راهنمایی نمایید.

پیوست‌ها

• 75.2 کیلوبایت بازدیدها: 96

Shabgard911

کاربر
2014-11-23
5
13
با سلام،
دوست عزیز بنده هم مشکل مشابهی داشتم که ارور PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA میداد (البته روی PC) که با تعویض رم برطرف شد. البته با چندین رم مختلف تست کردم و یکیش روی سیستم جواب داد.
موفق و پیروز باشید

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز 0x00000050 مربوط میشه به اصولا خراب سی دی ویندوز ولی غیر از اون مشکل از رایتر می باشد شما اول سی دی ویندوز را تعویض نمایید نشد با اسکترنال امتحان کنید احتما 90 درصد جواب خواهید گرفت موفق باشین و سرانجام نتیجه رو اعلام کنین.

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
به نظر من هم اگه سی دی رام و دیوی دی ویندوز رو عوض کنید مشکل بر طرف میشه اگه نشد رم رو عوض کن اگه نشد هارد خدایی نکرده نشد برو سراغ سی پی یو و چیپ گرافیک البته اینم بگم چند بار شد که با رایت بایوس تو دستگاه ایسوز این مشکل بر طرف شده نیاز به باز کردن نداری میتونی تو قسمت ezflash تو بایوس بزنی

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
دوست خوبم
تو سایت مایکرسافت چک کردم برات
نوشته ایرادی از رم هستش به گرافیک هم اشاره کرده
ولی شما با ویندوز xp سرویس پک 3 امتحان کن
ویندوز قبلی چی بوده روش؟
با ویندوز ویستا و سون هم همین مشکل رو داری؟

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
دوست عزیز با حداقل میزان رم امتحان کن و برای تک تک اسلات ها این کار رو انجام بده.بعلاوه از memtest یا memory diagnostic برای حصول اطمینان بیشتر استفاده کن.
پیروز باشی.

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
دوست خوبم
تو سایت مایکرسافت چک کردم برات
نوشته ایرادی از رم هستش به گرافیک هم اشاره کرده
ولی شما با ویندوز xp سرویس پک 3 امتحان کن
ویندوز قبلی چی بوده روش؟
با ویندوز ویستا و سون هم همین مشکل رو داری؟

با سلام وتشکر از شما و دوستان که وقت گذاشتید
قبلا ویندوز اکس پی بوده از سلامت دی وی دی های ویندوز مطمن هست از ویندوز ایت استفاده کردم به صفحه آبی رفت که خلاصش اشاره به مشکل سخت افزاری بود.
از ویندوز سون ورژن قدیمی هم الان استفاده کردم درمرحله اول نصب با صفحه زیر مواجه شدم

پیوست‌ها

بالا