آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

منبع تغذيه 0 ~ 50 ولت 5 امپر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,540
با سلام :
اين هم از يك منبع تغذيه صفر الي 50 ولتي با خروجي محدود كننده براي 5 امپر .
توسط كليد تعبيه شده ميتوان براي 5 ولت ثابت يا 12 ولت ثابت نيز استفاده كرد .
شكل ها گويا و راهنماي مونتاژ مصور و pcb , lay اپلود ميگردد .
موفق باشيد .
با تشكر .

پیوست‌ها

• 16 کیلوبایت بازدیدها: 2,094

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با سلام اقای رجبی
من یک مداری لازم دارم که در موقع کار یا تست بخاطر اتصال کوتاه در خروجی مدار اسیب یا خروجی ان نسوزد و به عبارتی محافظت در مقابل اتصال کوتاه یا اضافه بار باشد در ادرس زیر شما دونمونه از انها را زحمت کشیدید ایا اناه از نظر عملی مشکلی ندارند و ارزش مونتاژ را دارند یا مدار بالا جوابگو هست و ایا مدار بهتری وجود دارد ؟؟ با تشکر از شما

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=4250

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,540
با سلام اقای رجبی
من یک مداری لازم دارم که در موقع کار یا تست بخاطر اتصال کوتاه در خروجی مدار اسیب یا خروجی ان نسوزد و به عبارتی محافظت در مقابل اتصال کوتاه یا اضافه بار باشد در ادرس زیر شما دونمونه از انها را زحمت کشیدید ایا اناه از نظر عملی مشکلی ندارند و ارزش مونتاژ را دارند یا مدار بالا جوابگو هست و ایا مدار بهتری وجود دارد ؟؟ با تشکر از شما

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=4250
با سلام :
مسعود جان فايل پست اخرين اپديت قبلي ها {در عنوان هم اعلام كرده ام } و مشكلات قبلي را حل كرده و خودم { البته سردستي } هم تست كرده ام و مشكلي ندارد مونتاژ و مطمين استفاده كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

Alireza.c

کاربر
2019-03-12
4
3
با سلام مهندس رجبی عزیز
قصد تغییراتی در مدار بالا دارم نیاز به یاری شما دارم
مورد اول در صورتی که بخواهیم جریان منبع را از ۵ آمپر به ۱۰ آمپر افزایش بدیم آیا موازی کردن ترانزیستور های 2N3055 و افزایش توان مقاومت های کلکتور و امیتر کافیست ؟

مورد دوم برای کاهش ولتاژ خروجی از ۵۰ ولت به ۳۰ ولت آیا تغییر ثانویه ترانس به گونه ای که خروجی رکتیفایر ۳۰ ولت DC باشه کافیست یا نیاز به تغییر المانهای بعد از رکتیفایر هم هست ؟

مورد سوم برای قرار دادن دو عدد پتانسیومتر جهت تنظیم دقیقتر به چه شکلی باید عمل کرد ؟

مورد چهارم خروجی مدار در برابر اتصال کوتاه حفاظت شده ؟
سپاس

آخرین ویرایش:
بالا