آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: نحوه استفاده از ولوم ( پتانسیومتر ) در یک سیستم صوتی

mohsen-d

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-05-01
536
1,013
سلام

نمی دانم سوالی که دارم درست در این تاپیک مطرح کی کنم یا خیر ؟ یک sound حرفه ای دارم که یک خروجی میکروفون دارد . می خواهم از این خروجی یک سیم گرفته و چند پورت اضافه کنم به همراه ولوم به طوری که بتوان همزمان چند هدفون وصل کرد و هر کدام قابل تنظیم باشند . اولا ولوم چند کیلو اهم بر دارم دوما برای سیم کشی ولوم ها که سه سر دارند نمی دانم سیم ها را چطوری وصل کنم ؟ ( خروجی استریو است ) تشکر

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
همکار گرامی شما یک مدار میکسر صوتی را دانلود کنید فکر کنم در سایت irantk باشد همساده است وهم حرفه ای

Khorram_EL

کاربر vip
کاربر
2010-10-14
60
153
ولوم ماکروفر

سلام
ولوم 5 پایه مربوط به تنظیم حرارت ماکروفر ال جی را می توانم چگونه تهیه کنم ؟ با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mosafer2

mirzai

کاربر vip
کاربر
2013-08-21
15
14
با سلام و خسته نباشید
خدمت مدیریت خوب سایت خواهشن اگه ممکنه من رو.راهنمایی کنید یک ضبط دارم که نه اسم ضبط و نمیدونم و نه سوکت برق ورودیش و گم کردم خواهشن اگه ممکنه من. و راهنمایی کنید.
مرسی.با تشکر.

darry

کاربر
2018-12-30
6
10
ورودی ولتاژ به ای سی یا ترانزیستور تقویت رو پیدا کن و ولوم مناسب معمولا 50 کیلو اهم رو در این ورودی بصورت سری وصل کن پایه وسط و یکی از کناریها یه ولوم سری کن

ممد سیستم

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-06-18
486
954
26
پرند
با سلام و خسته نباشید
خدمت مدیریت خوب سایت خواهشن اگه ممکنه من رو.راهنمایی کنید یک ضبط دارم که نه اسم ضبط و نمیدونم و نه سوکت برق ورودیش و گم کردم خواهشن اگه ممکنه من. و راهنمایی کنید.
مرسی.با تشکر.

سلام.مهندس یه عکسی چیزی بذارید تا اساتید کمکتون کنن

بالا