آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شارژ نشدن لپ تاپ dell insplron-1525

setam

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-28
392
683
بندرلنگه
سلام یه هفته پیش مشتری آمده گفت باتری لپ تاپ میخوام منم سفارش دادم واسش وقتی باتری رسید لپ تاپ واسه تست نیاورده بود منم باتری دادم بهش امروز آمده میگه باتری 46 درصد بالاتر نمیره منم یه ساعتی شارژر وصل کردم همان 46 درصد بود گذاشتم شارژ خالی کنه بعد شارژر وصل کردم یه ساعتی ولش کردم دیدم 0 درصد بالا نمیره روی باتری بغل ساعت کلیک میکنم بغل 0 درصد plugged in not charging نوشته و چراغ باتری روی لپ تاپ روشن نمیشه

با تشکر

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام یه هفته پیش مشتری آمده گفت باتری لپ تاپ میخوام منم سفارش دادم واسش وقتی باتری رسید لپ تاپ واسه تست نیاورده بود منم باتری دادم بهش امروز آمده میگه باتری 46 درصد بالاتر نمیره منم یه ساعتی شارژر وصل کردم همان 46 درصد بود گذاشتم شارژ خالی کنه بعد شارژر وصل کردم یه ساعتی ولش کردم دیدم 0 درصد بالا نمیره روی باتری بغل ساعت کلیک میکنم بغل 0 درصد plugged in not charging نوشته و چراغ باتری روی لپ تاپ روشن نمیشه

با تشکر

[hide] دوست عزیز ابتدا شارژر و سپس باطری را تعویض کنید و اگر مشکل حل نشد 19 ولت ایسی شارژ و فتهای اطراف سوکت شارژ و خود سوکت شارژ نیز چک شود و نتیجه را اعلام کنید [/hide]

با تشکر

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
طبق فرمایش دوست عزیزمون A R A S H یک سوزن باریک و ست سوکت شارژر هست در صورت شکستن لپ تاپ روشن میشود ولی شارژ نمی کند

setam

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-28
392
683
بندرلنگه
سلام ممنون از دوستان مادربرد رو برسی کردم آی سی io بعضی از پایه هاش شوره زده با تینر تمیزش میکنم نتیجه را اعلام میکنم با تشکر

setam

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-28
392
683
بندرلنگه
با آداپتور و باتری دیگه تست کردم شارژ نمیشه همان جمله
plugged in not charging نوشته .
آی سی io با تینر شستم یه پایه آی سی قطع شده میشه کاریش کرد یا آی سی تعویض شود

آخرین ویرایش:
بالا