آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: ثبت نشدن یوزر و پاسورد در بعضی سایتها

hamidahmadi

کاربر
2006-10-26
17
11
تهران
با سلام خدمت اساتید

در کامپیوتر شرکت من که ویندوز سون است و آنرا من ریخته ام در بعضی از سایتها به هیچوجه با یوزر و پاسوردم که کاملا" درست است وارد نمیشود مثلا" سایت ثبت و سفارش وزارت بازرگانی و خیلی سایتهای دیگر و بعضی از سایتها مثل فرومها خیلی راحت یوزر و پاسورد را گرفته و وصل میشود و البته این را بگویم که چندین بار ویندوزهای مختلف را ریخته ام و هر بار این اتفاق می افتد.
لازم به ذکر است که من ویندوز ایکس پی مد را در ویندوز سون ریخته ام و با آن به سایتهای که از ویندوز سون وصل نمی شود با ویندوز ایکس پی مد وصل میشوم
از شما خواهش دارم به من بگوئید چه گزینه ای در ویندوز سون من غیرفعال شده است که این مشکل را برای ویندوز شرکت من بوجود آورده است

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
دوست عزیز به نظر میرسه کیبوردی که روی ویندوز 7 نصب هست کارکترهای متفاوت با ویندوزی هست که یوزر و پسوردها قبلا با آن ایجاد شده. شما داخل ویندوز xp که با مجازی ساز نصب کرده اید و استفاده می کنید یوزر و پسورد را تایپ کنید سپس آن را کپی کنید و در فیلد یوزر و پسورد ویندوز 7 past کنید. اگر ویندوز xp مجازی سازی نشده و کلا مجزا هست باز هم آنجا یوزر و پسورد را داخل فایل تکست بریزید و با فلش دیسک منتقل کنید به ویندوز 7 و past کنید. در این صورت اگر وارد شد یعنی کارکترهای ویندوز 7 شما با ویندوز xp متفاوت هست و باید از همان حروف استفاده کنید.

نتیجه را اعلام کنید تا مجددا راهنمایی کنم
موفق باشید

بالا