آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مشکل هارد SEAGATE

imanreza

کاربر
2011-04-19
12
3
سلام خسته نباشید ببخشید روی هاردم ویندوز نصب بود مشکلی نداشت کل پارتیشن های هارد رو حذف کردم که دوباره پارتیشن بندی کنم اما وقتی میخوام پارتیشن بندی کنم نمیشه با نرم افزار HDD Low Format فرمت نشد ارور Device l/O error-117 میاد با نرم افزار HDD Regenerator هم بد سکتور گیری کردم تمام سکتور های هارد رو میزنه بد سکتور راهی هست برا درست کردنش ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز با این کاربر هستین
شما با این نرم افزار امتحان کنین ببینید جواب میده؟نتیجه رو هم اعلام کن.

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام دوست عزیز در این حالت رو هاردهای سگیت الالخصوص سگیت یه تجربه یه دیود اس ام دی هست دقیقا زیر بزرگترین ای سیه در حالتی که ولتاژ قطع باشه دو سرشو بمدت بیست ثانیه شورت یا اتصال کوتاه کن بکاپ بد سکتوراتو روی دیفالت فکتوری ناپدید میشه و بعد حتما با پارتیشن مجیک f diskو سپس درایواتو کریت کن موفق باشید .

BehnamPopMus

کاربر
2012-08-31
1
0
37
تهران
تورو خدا کمکم کنین
منم هر چن وختی یکی از پارتیشنای هاردم RAW میشه و حتمن باید فرمت کنی تا بتونی ازش استفاده کنی .
این مشکل چندین و چند بار واسه پارتیشنام اتفاق افتاده و هربار مجبور به ریکاوری شدم که اونم 50/50 اطلاعاتم برمیگرده .واقعن از این اتفاق تموم نشدنی خسته شدم :narahat:

Hard ~> Seagate 500 GB 7200 ~> internal

info ~> ST3500418AS • Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 500GB Hard Drive

Partions ~> 4 x 116.50 GB

آخرین ویرایش:

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

دوست عزیزrawشدن میتونه ماله ویروس باشه هفتاد هشتاد درصد اول یه اف دیسک کن و بعد به هیچ وجه داده هایه قبلیتو نده درایوراتم اورجینال باشه یه مدت کار کن اون دیتاهایه قبلتو نصب نکن باید مشکلت حل بشه شما بعد از دادن یه درایو میای همون بکاپایهه قبلتو میریزی خوب مسلما ویروس دوباره هیدنش میکنه پر توان باشید.

imanreza

کاربر
2011-04-19
12
3
سلام خسته نباشید اون راه های که گفتید انجام دادم روی ای سی smd جواب نداد ولی با نرم افزار ویکتوریا هارد رو چک کردم روی قسمت security نوشته ON, High, Locked چطوری قفل ATA رو بردارم؟

آخرین ویرایش:

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

دوست عزیز عرض کردم از پارتیشن مجیک یوز کن و این قفل ATAرو که الان فرمودید نام دیگرش PATAنیز میگیم و مشخصا شما حتما حتما بایوس مینتو کلیر کن و با اون شورت که گفتم دیود اس ام دی شک نکن کار حل میشه پر توان باشید.

بالا