آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ثابت ماندن چراغ مودم 8968 Tp Link

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MaloSak

کاربر
2009-07-12
2
1
با سلام..

چند روز بود که مودمم وقتی میخواستی از طریق وایفا به اینترنت متصل بشی ارور میداد و باید حتما خاموش روشن میکردی تا یه بار متصل شه..و آدرس 192.168.1.1 رو هم همینطور باز نمیکرد و باید مودم رو خاموش روشن میکردم تا باز کنه..
دیشب رفتم سایت TP link و Firmware مدل دستگاه و ورژن خودش رو دانلود کردم و فایلش رو به دستگاه انتقال دادم(حدودا 3دقیقه زمان برد و تا 100% هم رفت،بعد اون دستگاه خودش آدرس 192.168.1.1 رو رفرش کرد و بالا نیاوردش)..
منم اومدم مودم رو از پشت خاموش کردم و وقتی روشن کردم مودم رو ،همه چراغ ها روشن شدند و چراغ های DSL و اینترنت و چراغ USB دیگه خاموش نشدن و ثابت موندن..من یه خورده از پریز هم کشیدمش و دوباره وصل کردم اما فایده نداشت،چند دقیقه هم روشن گذاشتم اما خاموش نشد..

الان میخوام بدونم چرا همچین اتفاقی افتاده؟و مشکلش چیه الان؟
آیا راهی داره که درست شه؟

فایل فلش نداره که بخوام فلش کنم؟(اگه داره از کجا باید بگیرم و چطور باید بهش انتقال بدم)

ممنون میشم راهی اگه میدونید راهنماییم کنید.:29000000::29000000:

xpro

کاربر
2006-10-24
1
1
سلام وزژن اشتبا وارد شده ببین ورژن چنده ver1 ver2 ver3 ببین ورژن چنده بعد دانلود کن اگه صحفه 192.168.1.1 رو برای چند ثانیه میاره ورژنشو از مودم عوض کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MaloSak

MaloSak

کاربر
2009-07-12
2
1
سلام وزژن اشتبا وارد شده ببین ورژن چنده ver1 ver2 ver3 ببین ورژن چنده بعد دانلود کن اگه صحفه 192.168.1.1 رو برای چند ثانیه میاره ورژنشو از مودم عوض کن

نه دیدم ورژن 2 بود که بهش انتقال دادم..

بعد انتقال دادن تا 100% رفت ..الانم که روشن میکنی چراغ usb و dsl و internet ثابت میمونه اما در حالی که باید همشون خاموش شن و بعد از یه دقیقه روشن شن..

اگه 192.168.1.1 رو بالا میاورد که خودم درستش میکردم(وقتی ثابت باشه چراغش 192.168.1.1 اصلا معنی نداره)

تو این سایتم یه تعمیرکار پیدا نمیشه راهنماییم کنه که چیکار کنم :dispirited:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا