آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

تجربیات: آموزش و تجربیات تعمیر ، ریکاوری با دستگاه های MRT LAB (مشابه pc3000 روسی)

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
در ضمن این دستگاه pc3000 چینی نیست!!!
MRT یک شرکت معتبر و قوی دارای دو بخش فروش در چین و بخش فنی در امریکا هست و هیچ ارتباطی با pc3000 های کپی (قدیمی ) ندارد و تمامی برند هارد هارا تا بالاترین ظرفیت پشتیبانی میکند.

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
سپاس از جوابیه ... اما من متوجه نشدم باز هم فقط ارزش مادی دستگاه را مطرح نمودید در سایت شما هم ویژگیهای خاصی مطرح نکردید در سایت شرکت سازنده نیز اطلاعات خیلی عادی مطرح شده بود . توضیحات شما از دیدگاه یک تعمیر کار نیست . اینکه من چطوری می تونم بخرم واسم و حتی واسه دوستان تعمیرکار مهم نیست . ویژگی های دستگاه . درصد رفع عیب . میزان درصد برگشتی کار . میزان توانایی در بازگردانی . ضمن اینکه خود سایت بیشتر ریکاوری را در مورد این دستگاه مد نظر قرار داده است. این مواردی است که دوستان در انجمن به دنبال آن هستند والا خریدن و روشهای خریدن را می توان از شرکت سوال کرد. صحبت های تخصصی اینجا مد نظر است

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
شناسایی تمامی برند های هارد تا آخرین ظرفیت موجود در بازار

خواندن و نوشتن فیرم ویر
ادیت کردن فیرم ویر (ماژول ها)
کار بر روی ماژول اسمارت
کار بر روی ماژول plist - t list , ...
کار روی بدسکتوری های هارد
کار روی ظرفیت هارد
کار روی اکتیو و غیر فعال کردن هد های هارد
و ده ها کارایی دیگر

اگر مورد خواصی را دوستان سوال داشتند درباره کارایی بپرسند تا دقیق پاسخ بدهم...
با تشکر

آخرین ویرایش:

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
دوستان حتما به سایت شرکت سازنده مراجعه کنید . اولا قیمت دستگاه دارای اشکال هست اینو با چک کردن باکسی که گوشه خود سایت سازنده گذاشته متوجه میشید . دوما اینکه این دستگاه فقط کار تعمیر رو انجام میده به هیچ عنوان قابلیت بازگردانی دیتا رو نداره . سوما اصلا قابلیت تعمیر هارد های اکسترنال رو نداره . بررسی بیشتر رو متعاقبا بهتون اعلام می کنم.سپاس

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
درباره قیمت دستگاه شما به سایت

http://us.mrtlab.com/prodindex.htm#mrtselladds

مراجعه نمایید
تمامی قیمت ها شرکت در کل دنیا یکسان هست و تا 10 درصد افزایش مجاز بخاطر هزینه پست هوایی ، ترخیص و ... و 5 درصد هم برای هزینه حواله دلار و پی پال اولیه و حواله اقساط افزوده میگردد.

نکته دوم اینکه دستگاه در 2 ورژن

MRT repair
تعمیرات فوق تخصصی هارد
و
MRT Repair & Recovery
تعمیر فوق تخصصی هارد بهمراه ریکاوری و امیج گیری تخصصی از هارد...

ارائه میشود

آخرین ویرایش:

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
شرایط پرداخت در کل دنیا برای دستگاه MRT REPAIR نقدی هست که به لطف روابط ویژه با کمپانی سازنده شرایط پرداخت اقساط 5 ماهه دستگاه تعمیر بدون بهره فراهم گردیده

در ورژن فول تعمیر و ریکاوری هم در اقساط 23 ماهه ارائه میگردد

آخرین ویرایش:

peyman persi

کاربر
2015-01-04
1
1
سلام به همگی
من با دستگاه MRT کار کردم و همیشه دستگاهی می خواستم که روی هاردهای توشیبابتونه کار واقعی انجام بده که در این دستگاه دیدم
Pc3000 میتونه؟!راست بگید؟!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com