آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشخصات و نحوه راه اندازی و استفاده از امکانات کارت هاي DVR

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
با سلام
دوستان براي نصب كارتهاي DVR بروي كامپيوتر ، كامپيوتر شما بايد حداقل داراي مشخصات زير باشد:
Intel Pentium IV CPU or above, AMD Athlon CPU or above, or compatible CPU which supports MMX technologies. 1600)
. 1 G system RAM OR above.
. Display Card: GeForce or ATI chipset is recommended.
. OS: Microsoft Windows 2000 professional or Windows XP

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
نکته مهم

دوستان این نکته را در همین جا ذکر بکنم که در هنگام خرید کارتهای dvr پردازشگرهای تصویر آن حتما دارای هیت سینگ باشد. و متناسب با خروجی مثلا این کارت 8 تا دوربین بصورت real time ساپورت می کند و 8 تا دیگر real time نیست و در مجموع 16 تا دوربین می شود بطور معمولی به آن وصل کرد. چون بعضی از کارتها هستند مثلا dvr 4000 که درای چهار کانال real time است ولی ای سی های پردازشگر هیچکدام دارای هیت سینگ نیست و این عامل بعد از مدتی شما را دچار مشکل می کند، پس یکی از نکات مهم در انتخاب کارتهای dvr این نکته بود که ذکر کردم.

jsystem

کاربر vip
کاربر
2010-10-23
51
211
زیباشهر
yahoo.com
با سلام خدمت شما دوست عزیز من یه مشکل در رابطه با دستگا ه dvrدارم اینه که من یه هارد 500 maxtor sata روی دستگاه dvrنصب کردم که بعد از گذشت 1 ماه هارد از کار افتاد و روی مانیتور هنگامی که دکمه ضبط کردن رومیزنم NO HDD میزنه که هارد بردم گارانتی و گفت هارد مشکل پیدا کرده وایراد هم از dvr بوده باید dvr یسری تنضیمات انجام بدید می خواستم بدونم منظور از این تنظیمات چی بوده آیا رو همه dveها باید ای تنظیمات صورت بگیره یانه فقط و یه سری ها اگه نمونه ای از این تنظیمات رو دارید بگذارید تا استفاده کنیم با تشکر فراوان از شما دوست عزیز

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
با سلام
مدل دستگاه dvr چی هست.
مشخصات فنی دستگاه را بفرستید و یا ببینید dvr تا چه اندازه ای هارد ساپورت می کند . ایا دستگاه از رابط sata پشتیبانی می کند یا نه
چون سرعت هاردهای ساتا زیاد است ببینید دستگاه از این نوع هاردها ساپورت میکند یا خیر؟
دستگاه چه قیمتی هست؟

jsystem

کاربر vip
کاربر
2010-10-23
51
211
زیباشهر
yahoo.com
باسلام خدمت شما دوست عزیز آقای خوشبین مدل دستگاه 4CH DUPLEX DVR تو قسمت HDD compatible list satatypeتا 1.0TB زده ساپورت میکنه و دستگاه 180.000 تومان خریدم در ضمن تو قسمت که گفتم 11مدل هارد همرا با ااندازه و مدل نوشته که ردیف هارد که من استفاده کردم این می باشد
maxtor : HD Brand
STM3320820AS : HD Model No
Capacity : 320 GB
Origin : taailand
باتشکر فراوان خدمت شما دوست عزیز

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
شما باید از هاردی استفاده بکنید که جز لیست می باشد و اگر از هاردهای متفرقه استفاده شود ،درایور هارد دچار مشکل می شود چون با سیستم مچ نیست، هارد یکی از قطعات مهم در کامپیوتر و dvr می باشد.

sabz1

کاربر vip
vip
کاربر
2009-08-31
149
166
سلام
لطفا مطالبی در مورد جدیدترین dvr ها و قیمت انها بنویسید.کلا جدیدترین تجهیزات امنیتی را اگر خبر رسانی کنید خیلی ممنون می شم.
بالا