آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ابگرمکن بوتان b3112

Jaber_kazemi

کاربر
2014-11-07
6
2
سلام و خسته نباشید خدمت دوستای گلم.
ابگرم کن خونمون شمهکش روشن هستش اما وقتی اب گرم رو باز میکنیم اب گرم نمیشه.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

davodpor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-03-24
237
1,534
ايران
با سلام دوست عزيز شمعك صرفا حات اماده باش اب گرمكن ميباشد در حالتي كه شير اب باز ميشود ايا رگلاتور عمل ميكند وشعله اصلي روشن ميشود؟ با دسنگيره تنظبم ميتوان شعله را كم وزياد كرد. ايا شعله وجو دارد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

guitar_lover_82

کاربر
2008-02-06
4
3
با سلام
اتفاقا من خودم هم دقیقا همین مدل رو دارم اگه با روشن کردن آب گرم شعله اصلی روشن میشه اما شعلش کم هستش و آب رو گرم نمیکنه این به دلیل خرابی دیافراگم (یه چیزی تو مایه های واشر پلاستیکی هست) هست و باید عوض بشه

موفق باشید

Jaber_kazemi

کاربر
2014-11-07
6
2
دوستان عذر میخوام بابت تاخیر....
شعله روشن نمیشه.نکنه به خاطر هوای سرده....؟

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام شما باید لاستیک دیافراگ روچک کنید وایاخروجی اب گرمتون فشارداره ایناروچک کنیداگه ورودی فشارداشته باشه وخروجی نداشته باشه ابگرمکن تون نیازبه جرم گیری داره واگه فشارهستش کلاکاسه دیافراگم وفشارگازورودی روچک کنید

nasim-ghareb

کاربر
2015-10-11
3
3
32
باسلام شما باید لاستیک دیافراگ روچک کنید وایاخروجی اب گرمتون فشارداره ایناروچک کنیداگه ورودی فشارداشته باشه وخروجی نداشته باشه ابگرمکن تون نیازبه جرم گیری داره واگه فشارهستش کلاکاسه دیافراگم وفشارگازورودی روچک کنید

با سلام دوست عزیز از راهنمایی جامع تون.

من هم با ابگرمکن دیواریم همین مشکل رو دارم اما ابگرمکن من مشعل روشن میشه ولی خیلی خیلی کم فشاره !
فقط اگه یک نفر بهم بگه این دیافراگم دقیقا کجایه ممنون میشم.!
اگه یک عکس ازش(دیافراگم) بذارید که خیلی خیلی ممنونتون میشم .
دوستان اگه سریع تر جواب بدین ممنون میشم.
با تشکر

Jaber_kazemi

کاربر
2014-11-07
6
2
با سلام
اتفاقا من خودم هم دقیقا همین مدل رو دارم اگه با روشن کردن آب گرم شعله اصلی روشن میشه اما شعلش کم هستش و آب رو گرم نمیکنه این به دلیل خرابی دیافراگم (یه چیزی تو مایه های واشر پلاستیکی هست) هست و باید عوض بشه

موفق باشید
سلام دوست عزیز مشکلش همین بود

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

بالا