آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: روش راه اندازی مودم وای فای با لب تاب MSI

mehrab

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-11-26
599
1,949
باسلام وعرض ادب خدمت دوستان من یه مودم Leopard خریدم وهرکاری کردم نتونستم وای فای اونا با لب تاب MSI راه اندازی کنم ...وبه خیلی از سایتها هم سرزدم اما نکته اصلی را هنوز پیدانکردم ... خواهش میکنم ازدوستانیکه تجربه دارند یا لب تاب msi دارند و از وای فای استفاده میکنند منا راهنمایی کنند ...باسپاس فراوان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamiiid62

hamiiid62

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-22
210
878
تهران- جمهوری
سلام... دوست گرامی شما مطرح نکردی آیا لب تابت با مودم دیگه وای فایش کار میکنه؟ از نصب بودن درایور وای فایت مطمئنی؟ وقتی وایفایتو روشن میکنی مودمتو پیدا میکنه؟ من خودم لبتاب ge620 msi دارم...اکثر لبتاب های ام اس ای بالای صفحه گزینه ی sbar دارن که گزینه on/off وای فایشون اونجاست.
مودمتو یبار ریست کن...دوباره تنظیم کن. موفق باشید

mehrab

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-11-26
599
1,949
باسلام بله مودم راپیدامیکنه کانکت هم میشه ولی روی ایکونی که مربوط به وای الرلس هست یه علامت احتیات زرد رنگ میاد وصفحه گوگل رابازنمیکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamiiid62

hamiiid62

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-22
210
878
تهران- جمهوری
سلام... ربطی به لب تابت نداره... علامت احتیاط زرد در اکثر موارد مربوط به خود مودم و خط تلفن و قطعی از طرف شرکت ارائه دهنده سرویسه... برای اینکه مطمئن بشی با کابل لن مودمتو به لبتابت وصل کن یا با یه گوشی وای فای دار کانکت شو ببین میتونی از اینترنت استفاده کنی؟ از ست بودن مودمت مطمئنی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehrab

mehrab

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-11-26
599
1,949
باسلام ...از طریق کابل شبکه با همین مودم دارم استفاده میکنم ...هرچه هست از تنظیماته که وصل نمیشه باسپاس

آخرین ویرایش:

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
تو پنجره wifi status دکمه diagnose رو بزن و خطای گفته شده رو پیگیری کن.
موفق باشی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehrab
بالا